Прес-центр

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Компанія Daikin UK інтегруватиме свої теплові насоси Altherma з технологічними рішеннями Hive від Centrica Hive Limited, одного з провідних британських постачальників інтелектуальних термостатів.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Уряд Великої Британії оголосив про виділення додаткових £5.3 млн. в рамках Програми Підтримки Розробки Інноваційних Рішень на Теплових Насосах Heat Pump Ready.

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний глобальний кліматичний лідер Daikin з гордістю повідомляє про обрання Patrick Crombez, генерального менеджера департаменту опалення та відновлюваних джерел енергії компанії Daikin Europe в регіоні EMEA, президентом Європейської Асоціації Теплових Насосів EHPA.

НІМЕЧЧИНА: Сучасні теплові насоси, завдяки своїй винятково безшумній роботі, розроблені відповідно до вимог житлових приміщень і тому не потребують додаткової шумоізоляції.

БЕЛЬГІЯ: Провідний європейський кліматичний і опалювальний виробник Daikin Europe ініціює загальноєвропейську програму Stand By Me – Certified Partner з метою підтримки монтажників теплових насосів Daikin Altherma.

Зніміть з себе тягар при виборі теплового насосу, заздалегідь знаючи, чого очікувати і чого ви хочете від нього.

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний європейський кліматичний виробник Daikin оголосив про випуск нової лінійки теплових насосів типу вода-вода – серії EW*T-Q-X-A1 із спіральними компресорами розробки Daikin.

АВСТРІЯ: Дві третини з 43,6 млн. одно- та багатоквартирних будинків у країнах Центральної та Східної Європи старше 30 років, тобто збудовані до 1989 року, згідно з даними EU Building Stock Observatory, і є значною мірою неефективні.

Компанія DAIKIN вдев’яте визнана однією з 100 найбільш інноваційних компаній світу

Японський кліматичний гігант активно використовує зростаючий попит на енергоефективні інвертори та теплові насоси.

АВСТРІЯ: Спираючись на успіх системи Optimized Heating 4, випущеної на ринок в 2017 році, компанія Daikin створила нову серію побутових теплових насосів Optimized Heating 5, оптимізованих для опалення в холодних кліматичних умовах, вперше додавши до серії комерційну назву Nepura.

Сполучені Штати: Міністерство Енергетики США DOE оголосило про наявність додаткових $63 млн. для збільшення виробництва теплових насосів в країні.

ІТАЛІЯ: Величезний інтерес до теплових насосів на провідній європейській кліматичний виставці Mostra Convegno Expocomfort 2024 року спонукав організаторів шоу запустити новий захід у 2025 році, присвячений виключно тепловим насосам.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Кількість кваліфікованих установників теплових насосів у Великій Британії минулого року зросла майже на 8000, що на 166% більше, ніж у попередньому 2022 році.

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.