Новини Daikin

АВСТРІЯ: Дві третини з 43,6 млн. одно- та багатоквартирних будинків у країнах Центральної та Східної Європи старше 30 років, тобто збудовані до 1989 року, згідно з даними EU Building Stock Observatory, і є значною мірою неефективні.

Компанія DAIKIN вдев’яте визнана однією з 100 найбільш інноваційних компаній світу

Японський кліматичний гігант активно використовує зростаючий попит на енергоефективні інвертори та теплові насоси.

АВСТРІЯ: Спираючись на успіх системи Optimized Heating 4, випущеної на ринок в 2017 році, компанія Daikin створила нову серію побутових теплових насосів Optimized Heating 5, оптимізованих для опалення в холодних кліматичних умовах, вперше додавши до серії комерційну назву Nepura.

Як провідний виробник обладнання для кондиціонування повітря для приміщень житлового, комерційного та промислового призначення, компанія Daikin прагне забезпечити сервіс, який відповідає специфічним вимогам проєкту та замовника.

Зміна клімату, забруднення довкілля та виснаження природних ресурсів – це лише деякі з багатьох викликів, з якими ми стикаємося на шляху до більш сталого майбутнього. У цій перспективі екологічна стійкість є ключовим фактором, а екологічний перехід – це єдиний спосіб протистояти екологічним викликам і сприяти більш сталому життю на нашій планеті.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Партнерство між компаніями Daikin UK, Quantum Group і Green Skills Academy забезпечить поглиблене навчання тепловим насосам викладачів і персоналу дев’яти коледжів Великого Манчестера.

Компанія Daikin отримала нагороду "Підприємство 2023 року" за просування цифрової трансформації (DX) у переробній промисловості.

ЯПОНІЯ: Провідний глобальний кліматичний гігант Daikin уклав капітальний альянс з японським стартапом Monochrome Co Ltd., що розробляє дахові матеріали з інтегрованими сонячними батареями та системою управління енергією будинку.

БЕЛЬГІЯ: Провідний європейський кліматичний і опалювальний виробник Daikin Europe ініціює загальноєвропейську програму Stand By Me – Certified Partner з метою підтримки монтажників теплових насосів Daikin Altherma.

США: Міністерство Енергетики Сполучених Штатів Америки DOE оголосило, що авторитетний глобальний опалювальний і кондиціонерний важковаговик Daikin, разом з чотирма іншими виробниками Bosch, Midea та Johnson Controls, подолав вимоги до своїх побутових теплових насосів для застосування в холодних кліматичних зонах в рамках Технологічного Конкурсу Residential Cold Climate Heat Pump Technology Challenge CCHP.

ЯПОНІЯ: Промислова високотемпературна холодильна машина на базі теплового насосу, розроблена компанією Daikin, отримала нагороду в рамках японського проекту Energy Conservation Awards, метою якого є відзнака та нагородження за видатні ініціативи з енергозбереження та розробки передової енергозберігаючої продукції, досягнуті завдяки технологічному розвитку приватних компаній, автономних громад і навчальних закладів.

ЄВРОПА: З огляду на нові дані Європейської Асоціації Теплових Насосів EHPA, продажі теплових насосів скоротилися протягом 2023 року, незважаючи на потужний старт.

За обсягами продажу за 2022 фінансовий рік, що закінчується 31 березня 2023 р., Європейський підрозділ компанії Daikin в галузі опалення, вентиляції, кондиціювання повітря та охолодження (HVAC&R) посів друге місце після Північної та Південної Америки серед всіх регіональних підрозділів групи компаній в галузі HVAC&R.

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.