DAE виборює нагороду Daikin COO Excellent Product Award 2022

DAE виборює нагороду Daikin COO Excellent Product Award 2022

21.02.2023 / Новини Daikin

Компанію Daikin Applied Europe оголошено переможцем конкурсу Daikin COO Excellent Product Award 2022 за розробку та виведення на ринок малого інверторного чиллера на базі холодильного агенту R-32.

Щороку глобальний кліматичний виробник Daikin Industries Ltd відзначає свої найкращі підрозділи, що досягли видатних результатів у попередньому році. Цьогорічну нагороду отримала компанія Daikin Applied Europe, завдяки об’єднаним зусиллям якої було розроблено та виведено на ринок в 2021 році черговий видатний продукт в прикладному сегменті – мала інверторна холодильна машина на холодоагенті R-32.

У 2021 році ця розробка розширила асортимент продукції Daikin Bluevolution, представивши нову серію холодильних машин з повітряним охолодженням і теплових насосів, що забезпечують потужність охолодження та обігріву від 16 кВт до 90 кВт.

Розширений потужностний вибір, компактність, широкий робочий діапазон і висока енергоефективність є головними перевагами нової серії, що гармонійно доповнює портфоліо продукції для кондиціювання повітря компанії Daikin на холодоагенті R-32 для комерційного та промислового застосування.

Нова серія забезпечує найвищий рівень енергетичної ефективності на ринку як в режимі охолодження, так і в режимі обігріву, а також найнижчі прямі та непрямі рівні викидів CO2, що перетворює новий малий інверторний чиллер на чудовий та екологічно чистий вибір, не в останню чергу завдяки використанню холодильного агенту R-32, відомого своєю сталістю та низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP.

Безшумна робота, менша площа, розширені можливості підключення та широкий робочий діапазон роблять новий малий інверторний чиллер на R-32 ідеальним рішенням для широкого спектру кліматичних проектів – від комфортних до технологічних.

Лише охолоджувальна версія чиллера забезпечує температуру холодної води від 25˚C до -15˚C і роботу за температурних умов навколишнього середовища від -20˚C до 45˚C в якості стандарту. Додатковий високотемпературний комплект дозволяє системі працювати за зовнішніх температур від 45°C до 52°C.

Теплові насоси (також доступні у версії спліт) розроблені для роботи в розширеному діапазоні температур навколишнього середовища від -20˚C до 35˚C і можуть виробляти гарячу воду до 60°C.

Серед визначних функцій, що пропонуються в стандартній комплектації нової серії, варто відзначити інверторні спіральні компресори розробки Daikin, оптимізовані мідно-алюмінієві та паяні пластинчасті теплообмінники. У комплект також входять високоефективні інверторні вентилятори постійного струму виробництва Daikin з безшумним режимом, який можна вибрати, і комплект інверторного насоса з низьким і високим варіантами подачі води.

Daikin також пропонує найсучасніші функції з точки зору підключення та моніторингу.

Рішення Smart Control для цієї серії спеціально розроблені з метою досягнення найвищого рівня продуктивності та системної гнучкості.

Малий інверторний чиллер на холодоагенті R-32 може інтегруватися в будь-яку зовнішню Систему Управління Будівлею BMS і пропонує опцію Керівний/Керований в якості стандарту, що дозволяє режим ротації і підключення до 4 блоків, один з яких обирається як Керівний.

Нова серія також виділяється розширеними можливостями підключення до Інтернету завдяки Інтернету Речей. Для спрощення і пришвидшення процедури введення системи в промислову експлуатацію, можна використовувати спеціальний мобільний конфігураційний застосунок.

Рішення інтелектуального управління Smart Control для нового малого інверторного чилера також включають Daikin on Site – дистанційний моніторинг і оптимізацію системи в рамках власної хмарної платформи компанії Daikin, що забезпечує повне управління чиллерами за допомогою детального моніторингу, онлайн-усунення несправностей та дистанційне керування.

Технологічний лідер в сегменті розробок на R-32

Новий малий інверторний чиллер на холодоагенті R-32 зміцнив лідерство компанії Daikin в розробці та виробництві продукції, що використовує холодильний агент R-32.

В 2018 році компанія Daikin стала першим інноватором і увійшла в історію, представивши перші чиллери на базі холодоагенту R-32, за якими того ж року з’явилися системи вільного охолодження, або фрікулінгу, на спіральних компресорах, а також тепловий насос на R-32 у 2020 році.

Сьогодні Daikin є брендом з найбільшою кількістю інсталяцій на холодоагенті R-32 у світі, що свідчить про досвід, компетенцію, якість і надійність продукції на R-32.

З новим малим інверторним чиллером на холодоагенті R-32, Daikin продовжує прокладати шлях до інноваційних та екологічно стійких рішень в сегменті кондиціювання повітря.

: DAIKIN APPLIED EU / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.