Daikin анонсує тепловий насос типу повітря-повітря з ГВП

Daikin анонсує тепловий насос типу повітря-повітря з ГВП

25.10.2022 / Новини Daikin

ФРАНЦІЯ: Компанія Daikin France оголосила про доступність лінійки теплових насосів типу повітря-повітря з підключеним баком побутової гарячої води.

Нова система Multi+, що є реальною альтернативою електричному опаленню та ГВП для невеликих проектів, забезпечує опалення взимку, охолодження влітку та цілорічну підготовку побутової гарячої води.

Тепловий насос доступний у чотирьох варіантах потужності до 5,2 кВт і може бути підключений до трьох внутрішніх блоків і бака побутові гарячої води для побутових потреб на 90 літрів або 120 літрів, що робить його ідеальним для родин з двох або трьох осіб або невеликого комерційного використання.

У зимовий період одночасно з опаленням можлива підготовка гарячої води. Якщо користувачеві потрібен більший об’єм гарячої води, коли його пристрій працює в режимі охолодження, Daikin пропонує можливість запуску бустерного режиму підсилення.

За допомогою термостата Daikin можливий перегляд роботи всієї системи, а також налаштування різних робочих діапазонів та програмування температури води. Системою можна дистанційно керувати за допомогою смартфона або планшета через застосунок Daikin Onecta, а також голосом за допомогою голосових помічників Google Assistant і Amazon Alexa.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.