Daikin додає управління якістю внутрішнього повітря до конвекторів Altherma

Daikin додає управління якістю внутрішнього повітря до конвекторів Altherma

13.09.2021 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний кліматичний виробник Daikin Europe додав опцію управління якістю повітря в приміщенні до своїх підлогових конвекторів теплового насоса Altherma.

Настінний контролер постійно вимірюватиме рівень CO2 в приміщенні. Коли рівень CO2 перевищуватиме попередньо встановлене значення, контролер автоматично відкриватиме клапан, розташований всередині конвектору теплового насоса. Відкритий клапан дозволяє свіжому повітрю надходити в будівлю ззовні, після чого воно нагрівається або охолоджується до потрібної внутрішньої температури за допомогою конвектора теплового насоса.

Таким чином, на думку Daikin, конвектор може забезпечити точне та ефективне опалення та охолодження приміщень з високою якістю внутрішнього повітря та підвищеною енергоефективністю.

Підлоговий блок Daikin Altherma HPC має глибину всього 135 мм, що підходить для будь-якого помешкання або квартири. Відзначений нагородою Reddot Design Award 2020, нове кліматичне рішення компанії Daikin поєднує переваги теплої підлоги та радіаторів.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.