Daikin додає комфорту елітному готелю

Daikin додає комфорту елітному готелю

07.11.2016 / Новини Daikin

Велика Британія: Світовий кліматичний важковаговик DAIKIN забезпечує більш ніж 425 кВт кондиціонерної потужності лондонському ексклюзивному бутіковому готелю M by Montcalm, зведеному за £40 млн. в районі Shoreditch.

Спроектований під п’ятизірковий стандарт та відзначений рейтингом Дуже Добре згідно з Методою Оцінки Екологічної Ефективності та Рівня Енергоспоживання Будівель BREEAM, ця досить імпозантна споруда пропонує 269 готельних номерів на 17 поверхах.

Розташована на трикутній ділянці на City Road, футуристична біла вежа готелю одразу впадає у вічі завдяки діагональним вікнам, загостреним кутам та пірамідальній даховій лінії.

Ресторан та коктейльний бар готелю розташовані на першому та антресольному поверсі, в той час як вишукану авторську кухню можна відвідати на 17 поверсі – обидва заклади керуються оператором Searcy’s. Також на 17 поверсі міститься так званий небесний бар з фантастичною панорамою міста. Окрім того, готель пропонує спа, фітнес-центр, басейн, конференц- та банкетні зали.

Клієнтський комфорт та надійність технологічного рішення були головними вимогами усіх готелів мережі Montcalm до підбору системи кондиціювання повітря. Наразі, три інших готелі Montcalm устатковані кондиціонерним обладнанням VRV виробництва DAIKIN в якості основної системи створення та підтримки гостьового комфорту – з четвертим на стадії проектування.

Компанія SGP Contracts, головний підрядник трирічного девелоперського проекту, використала внутрішні дахові приміщення будівлі для інсталяції 41 компактних зовнішніх конденсаторних блоків системи DAIKIN VRV з рекуперацією тепла, забезпечуючи готель більш ніж 425 кВт кондиціонерної потужності. Зовнішні конденсатори, що переважно встановлені на даху будівлі, постачають тепло та прохолоду до гостьових номерів, а також економічно регенерують енергію із теплих приміщень для нагріву більш прохолодних частин споруди.

Кліматичні системи з рекуперацією тепла є особливо корисними в економічній компенсації теплових надходжень від сонячного випромінювання, що виникають через надмірне використання в готелі декоративних вікон.

За винятком трьох прихованих фанкойлів підлогового розташування, кондиціювання повітря у всіх номерах та приміщеннях загального призначення готелю M by Montcalm забезпечується 433 канальними фанкойлами з низким та середнім значенням статичного тиску.

Вентиляція приміщень загального призначення у готелі здійснюється завдяки 15 рекупераційним системам HRV компанії DAIKIN. Із сумарною продуктивністю 13,350 м3 свіжого повітря на годину, вентиляційні рішення DAIKIN HRV балансують внутрішню та зовнішню температуру, а також рівні вологості.

Гостьові номери вентилюються за допомогою центральної системи обробки повітря, постачаючи повітря до задньої частини канальних фанкойлів. Зворотний потік реалізовано через вентиляційні отвори у ванній кімнаті.

Незважаючи на незвичайний зовнішній вигляд будівлі готелю, поверхи з 5 до 15 повністю ідентичні за плануванням, що за словами Stanley Anie, інженера-будівельника компанії SGP, значно спростило інсталяцію кондиціонерних систем та іншого обладнання. «По суті, ми мусіли правильно завершити лише один поверх, а потім повторити ту ж саму роботу на всіх інших».

Система кліматичного керування готелю M by Montcalm інтегрована у загальний сенсорний контролер від третього виробника для забезпечення всіх клієнтських послуг безпосередньо в готельному номеру. В перші шість місяців роботи готелю, не зафіксовано жодної проблеми з обладнанням або будь-якої іншої гостьової скарги.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.