Daikin допоможе Каліфорнії забезпечити 6 мільйонів теплових насосів до 2030 року

Daikin допоможе Каліфорнії забезпечити 6 мільйонів теплових насосів до 2030 року

24.10.2023 / Новини Daikin

ЯПОНІЯ: Провідний глобальний кліматичний і опалювальний важковаговик Daikin обіцяє всебічну підтримку та зобов’язується прискорити досягнення стратегічної мети Каліфорнії щодо розгортання на території цього штату шести мільйонів теплових насосів до 2030 року.

Офіційний представник Каліфорнійської Енергетичної Комісії та представники виробників систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря, які схвалили план розгортання теплових насосів у Каліфорнії.

10 жовтня 2023 року компанія Daikin оголосила про власне зобов’язання значно збільшити постачання інверторних теплових насосів, які вже широко використовуються в усьому світі, з метою допомогти Каліфорнії досягти своєї мети – встановити шість мільйонів теплових насосів в цьому американському штаті до кінця поточного десятиліття. Окрім цього, Daikin зобов’язується вжити усіх необхідних заходів для активної підтримки усіх верств населення, включаючи перехід домогосподарств з низькими доходами на технологію інверторного теплового насоса.

Daikin оприлюднив також серію з шести ініціатив на Саміті з Електрифікації Будівель Каліфорнійської Енергетичної Комісії, які охоплюють плани щодо відкриття мережі нових торгівельних закладів по всьому штату, що в свою чергу значно покращить якість навчання робочої сили та партнерів, забезпечить сервісне обслуговування та наявність виставкових залів, а також підвищить суспільну обізнаність про переваги технології інверторного теплового насоса.

На додаток, Daikin взяв на себе зобов’язання приєднатися до нової державно-приватної ініціативи з виробниками систем опалення, вентиляції, та кондиціювання повітря, комунальними службами, постачальниками, дилерами та підрядниками. Ця ініціатива сприятиме впровадженню технологій інверторних теплових насосів – від систем кондиціювання повітря в житлових приміщеннях до нагрівачів типу повітря-вода для комерційного використання – з метою досягнення більш амбітних цілей штату з декарбонізації. Додаткові зобов’язання включають постійну співпрацю з комунальними підприємствами, а також систематичну координацію дій з представниками політичних кіл та іншими зацікавленими гравцями для збільшення масштабів впровадження технології інверторного теплового насоса.

“Daikin надзвичайно пишається можливістю допомагати Каліфорнії пришвидшити впровадження теплових насосів на ринок і зробити їх доступнішими для всіх сегментів доходів”, наголошує Satoru Akama, генеральний директор виробника Daikin Comfort Technologies North America, Inc. “Завдяки поєднанню теплових насосів з інверторною технологією, реалізується значна надійність обладнання, енергозбереження та безшумна робота, а також високий рівень гнучкості реагування на попит. Я сподіваюся, що стратегію Каліфорнії буде розширено на інші штати та федеральні ініціативи, спрямовані на розширення доступу споживачів до більш стійких технологій”.

“Каліфорнійська Енергетична Комісія щиро вдячна компанії Daikin за її безмежну відданість та забезпечення ресурсів і досвіду для допомоги Золотому штату досягти поставлених цілей декарбонізації”, зазначив Andrew McAllister, комісар Каліфорнійської Енергетичної Комісії. “Ми надзвичайно раді співпрацювати з глобальним лідером інновацій для розвитку ринку ефективних теплових насосів, модернізації та оновлення будинків Каліфорнії та створення додаткових робочих місця в сегменті чистої енергетики”.

Daikin є провідним світовим виробником і піонером передових технологій інверторних теплових насосів. Зобов’язання компанії щодо досягнення цілей із захисту навколишнього середовища та декарбонізації виходять за межи сьогоднішнього оголошення. Компанія Daikin зосереджена на програмах співпраці в Сполучених Штатах для розширення доступу до теплових насосів.

З моменту ухвалення Закону про Зниження Інфляції IRA, Daikin активно співпрацює з Міністерством Енергетики Сполучених Штатів та іншими ключовими посадовими особами в адміністрації Joe Biden з метою підкреслення важливості стимулюючих заходів для швидшого впровадження теплових насосів у житлових будинках як ключового інструменту у просуванні кліматичних цілей. Виробник Daikin брав участь у виконавчому круглому столі Білого Дому з виробництва та розгортання теплових насосів у квітні 2023 року та глибоко пишається бути учасником конкурсу з теплових насосів для житлових будинків з холодним кліматом, ініційованим Міністерством Енергетики США у партнерстві з Федеральною Агенцією з Охорони Навколишнього Середовища EPA, Природними Ресурсами Канади NRCan та іншими виробниками теплових насосів.

: Daikin / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.