Daikin досягає найвищого глобального показника за свою 100-річну історію

Daikin досягає найвищого глобального показника за свою 100-річну історію

22.05.2024 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: Провідний світовий кліматичний важковаговик Daikin Industries Ltd. оголосив результати діяльності своєї Групи за 2023 фінансовий рік, що тривав з 1 квітня 2023 року до 31 березня 2024 року. Таким чином, Група компаній Daikin досягла найкращого показника за всю свою 100-річну історію – ¥4395,3 млрд. або €28 млрд. Дочірня компанія Daikin Europe N.V. повідомляє про річний результат на рівні €4,9 млрд. для регіону Європи, Близького Сходу та Африки (ЕМЕА), що трошки нижче попереднього рекордного фінансового року.

Найкращі глобальні результати

Відомий японський виробник Daikin Industries Ltd. є світовим лідером на ринку систем кондиціювання повітря, опалення, вентиляції та промислового охолодження. Компанія заснована в 1924 році в японській Осаці і цього року святкує своє 100-річчя з рекордними показниками продажів на всіх континентах. Інформація про результати діяльності Daikin доступна на глобальній веб-сторінці компанії.

Daikin в Європі, на Близькому Сході та в Африці

Компанія Daikin Europe N.V., дочірнє підприємство Daikin Industries Ltd., є лідером в кліматичній галузі в Європі, на Близькому Сході та в Африці (регіон EMEA). Компанія повідомляє про оборот у €4,9 млрд. у 2023 фінансовому році, що трошки нижче її рекордного результату попереднього року. Група компаній Daikin спостерігала зростання завдяки комерційним і промисловим бізнес сегментам, а також послугам під ключ і напрямку рішень. Продажі компанії в Туреччині, на Близькому Сході та в Африці, на ринках що розвиваються, також зросли.

Теплові насоси як найбільш екологічна технологія опалення

Компанія Daikin є європейським лідером ринку в сегменті рішень для опалення та охолодження житлових приміщень з низьким вмістом вуглецю. Екологічно безпечні технологічні рішення, такі як теплові насоси, є важливим чинником переходу Європи на відновлювані джерела енергії. Незважаючи на різницю в швидкості цього переходу в різних країнах через їх унікальну динаміку та наявність програм стимулювання, тим не менш, поширені виклики, такі як висока інфляція та зростання процентних ставок, постійно впливають на купівельну спроможність споживачів і загальну впевненість на всьому континенті. Крім того, зниження цін на газ у 2023 році знову зробило газові бойлери фінансово привабливим варіантом для домовласників в країнах Європи.

Комерційне та промислове опалення і охолодження працює добре

В комерційному сегменті систем прямого розширення DX, попит на великі комерційні проекти на ринку готелів та офісів дещо стагнував у кількох європейських регіонах. Проте, виробнику Daikin вдалося перевершити результати минулого року завдяки своїй енергоефективній мультизональній системі VRV для комерційних застосувань, включаючи холодоагент R-32 з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP. Легкі комерційні системи добре показали себе в таких проектах, як невеликі центри обробки даних і складські і логістичні комплекси.

У сегменті великих комерційних і промислових проектів на базі чиллерів, бізнес Daikin стабільно процвітав завдяки зростанню попиту на водяні системи опалення та охолодження у відповідності до цілей Європейської Унії щодо вуглецевої нейтральності. Тоді як житловий ринок односімейних будинків перебуває під тиском, Daikin збільшив продажі кліматичного обладнання для проектів колективного житла, декілька великих проектів реалізовано на Близькому Сході.

Щодо ринку холодильного обладнання, інвестиційна діяльність в сегменті роздрібної торгівлі продуктами харчування дещо пожвавлюється, принаймні в останній квартал. У Південній Європі відновлення туризму відновило попит на холодильні системи в секторі ресторацій і готелів. Сегмент промислового холодильного обладнання Daikin зріс найбільше в країнах Близького Сходу і Африки.

Daikin додатково збільшив свої продажі завдяки послугам і рішенням під ключ, а також пропозиціям віддаленого моніторингу для різноманітних промислових застосувань, таких як охорона здоров’я та центри обробки даних.

Зміцнення місцевих ринків – європейські придбання у 2023 році

З метою забезпечення собі статусу постачальника комплексних низьковуглецевих кліматичних рішень та підтримки нагальної потреби декарбонізації суспільства, Daikin зробив декілька важливих інвестицій. У листопаді 2023 року компанія придбала британську сервісну компанію Robert Heath Heating для задоволення поточних і майбутніх потреб своїх замовників в сервісі та технічному обслуговуванні на ринку опалення житлових будинків у Великій Британії.

У березні 2024 року компанія Daikin Europe, в рамках реалізації своєї стратегії розширення в Скандинавії, заснувала компанію Daikin Denmark через придбання свого данського дистриб’ютора BKF-Klima, що раніше був частиною Beijer Ref. Разом з інвестиціями в Швеції, Норвегії та Фінляндії в попередні роки, Daikin прагне наразі використовувати свій величезний досвід досліджень і розробок, а також всіляко підтримувати амбітні плани регіону щодо декарбонізації житлових, комерційних і промислових будівель за допомогою низьковуглецевих опалювальних і охолоджувальних рішень.

“Останні інвестиції Daikin демонструють наше прагнення до декарбонізації суспільства. З відданими командами наших фахівців в авангарді, разом з нашими діловими партнерами в Європі, на Близькому Сході та в Африці, ми твердо впевнені в трансформаційному потенціалі наших інновацій і рішуче налаштовані на виконання нашої важливої місії – створити стійке і екологічно безпечне майбутнє для прийдешніх поколінь”, підсумовує Toshitaka Tsubouchi, президент Daikin Europe.

Toshitaka Tsubouchi, президент Daikin Europe

В системах прямого розширення DX холодоагент поглинає тепло, випаровується під низьким тиском, утворюючи газ, що потім стискається для передачі тепла іншому джерелу, наприклад навколишньому повітрю. Термін ‘розширення’ означає потрапляння холодильного агенту в охолоджувальний теплообмінник через розширювальний клапан, охолоджуючи тим самим повітря шляхом конденсації. Системи прямого розширення DX застосовуються в комерційних будівлях (готелі, офіси, колективні будинки) і забезпечують надійність, легкість обслуговування, а також можуть використовуватися для опалення за допомогою реверсивного режиму теплового насосу.

Системи на базі води використовують охолоджену воду як теплоносій, розподіляючи її по всім споживачам будівлі. Чудові теплообмінні якості води та її здатність долати великі відстані роблять її першочерговим вибором, особливо для великих будівель або кампусів, а також для охолодження технологічних процесів. Всередині будівель використовуються системи обробки повітря з охолодженою водою або фанкойли з теплообмінниками на базі охолодженої води, що зазвичай застосовуються в будівлях, які потребують великої потужності для охолодження та опалення.

: Daikin Europe / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.