Daikin Europe інвестує €300 млн. в новий завод з виробництва теплових насосів в Польщі

Daikin Europe інвестує €300 млн. в новий завод з виробництва теплових насосів в Польщі

11.07.2022 / Новини Daikin

Brussels – Відомий кліматичний виробник Daikin Europe N.V. оголошує про інвестиції вартістю €300 млн. у будівництво нового заводу в польському Ksawerów, 13 км на південь від міста Łódź, що стане першою виробничою базою Daikin у країні. Нова фабрика виготовлятиме теплові насосні для житлових будинків і має розпочне роботу в липні 2024 року, на додаток до існуючих європейських виробничих підприємств у Бельгії, Чехії та Німеччині. Згадані інвестиції доповнюють €840 млн., зазначених у Стратегічному Плані Управління FUSION 25 компанії Daikin Europe, оголошеному минулого року, а також нові інвестиції в існуючі заводи. Таким чином, до 2025 року загальна сума інвестицій Daikin Europe перевищить €1,2 млрд.

Patrick Crombez.jpgПлан FUSION 25 вважає Європу пріоритетним регіоном для розширення свого опалювального бізнесу на базі теплових насосів. Toshitaka Tsubouchi, президент Daikin Europe, зазначив: “Як провідна компанія на європейському ринку опалення приміщень тепловими насосами, Daikin бере на себе завдання полегшити перехід всього континенту від бойлерів на викопному паливі до теплових насосів. Саме з цією метою ми завжди зміцнювали наші можливості розробки продукції і її обслуговування, і тепер прийняли рішення відкрити нову фабрику в Польщі, що матиме найвищу потужність серед підприємств Daikin Europe Group з точки зору продуктивності теплових насосів. Завдяки цій інвестиції ми прагнемо досягти найбільшу частку ринку у кожній із основних країн”.

Hiromitsu Iwasaki, віце-президент Daikin Europe, наголошує: “Ми розширюємо наші виробничі потужності за рахунок капітальних інвестицій і збільшення зайнятості на наших існуючих заводах з виробництва теплових насосів у Європі. Рішення відкрити абсолютно нову фабрику в Польщі свідчить про те, що Daikin рішуче реагує на зростання попиту в Європі. Польща є країною з великою кількістю кваліфікованих працівників, і до 2025 року на новому заводі працюватимуть близько 1000 людей. Наші зусилля дозволять нам виробляти в 4 рази більше поточного обсягу до 2025 року, а також створити виробничу систему із стабільним постачанням для швидкозростаючого ринку. Завдяки відкриттю нової фабрики ми чітко дотримуємося нашої стратегії наближеності до місцевого ринку, тобто вироблення всієї опалювальної продукції, що продається на Європейському континенті, також в Європі”.

Ми розширюємо наші виробничі потужності за рахунок капітальних інвестицій і збільшення зайнятості на наших існуючих заводах з виробництва теплових насосів у Європі. Рішення відкрити абсолютно нову фабрику в Польщі свідчить про те, що Daikin рішуче реагує на зростання попиту в Європі.

За останнє десятиліття європейський ринок теплових насосів зростав високими темпами, розширившись до понад 1 млн. щорічно проданих систем у 2021 році. Patrick Crombez, генеральний менеджер департаменту опалення та відновлюваних джерел енергії компанії Daikin Europe, підсумовує: “Завдяки Зеленій Угоді Європейської Mateusz Morawiecki.jpgУнії, Європейські лідери визначили чіткий шлях до кліматичної нейтральності континенту до 2050 року. Подальший пакет ініціатив Fit for 55, а також спільний Європейський план зі сталої енергетики REPowerEU пришвидшують темпи відповідних дій щодо зменшення викидів і залежності від викопного палива в Європі. Теплові насоси відіграють вирішальну роль у досягненні цих амбітних цілей, тому ми очікуємо широкого впровадження теплових насосів у найближчі роки. Очікується, що до 2025 року щорічно встановлюватимуться щонайменше 3 млн. опалювальних приладів на базі теплових насосів, що означає щорічне зростання приблизно на 30%. Очевидно, що ми в Daikin прагнемо підтвердити наше лідерство, інвестуючи в майбутнє”.

За словами Mateusz Morawiecki, прем’єр-міністра Польщі, інвестиція Daikin є найбільшою серед іноземних компаній в Польщі за останні роки.

Masatsugu Minaka, голова правління Daikin Europe вітає Mateusz Morawiecki, прем’єр-міністра Польщі.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.