Daikin Europe розпочинає будівництво свого дослідницького центру для країн EMEA в Генті та оголошує про нові інвестиції у виробничий майданчик в місті Остенд

Daikin Europe розпочинає будівництво свого дослідницького центру для країн EMEA в Генті та оголошує про нові інвестиції у виробничий майданчик в місті Остенд

24.05.2022 / Новини Daikin

Брюссель, 19 травня 2022 р. – Сьогодні компанія Daikin Europe N.V. розпочала будівельні роботи для свого нового дослідницького центру для країн EMEA (Європа, Близький Схід та Африка) у Генті, Бельгія. Ця інвестиція в розмірі 140 мільйонів Євро об’єднає всю науково-дослідницьку діяльність у сфері опалення,  теплових насосів та охолодження в одному центрі знань. У той же час компанія оголосила про додаткові інвестиції у виробничі потужності теплових насосів, з новою виробничою лінією в Остенді, Бельгія. У поєднанні з виробничою лінією, яка була відкрита в квітні 2022, компанія інвестує 23 мільйони Євро у свій завод в Остенді.

Завдяки цим інвестиціям як у розробку продукції, так і в виробничі потужності, компанія Daikin Europe наголошує на своєму прагненні стати лідером у боротьбі за вільне від вуглецевих викидів суспільство. Завдяки новій будівлі   Дослідницького Центру Daikin EMEA (EDC – EMEA Development Center), компанія  закріпить свою позицію лідера в галузі інновацій у сфері теплових насосів і холодильних технологій на глобальному рівні. На початку цього року ця інвестиція стала переможцем престижного трофею Іноземні Інвестиції Року Foreign, Investment of the Year Trophy, що присуджується зовнішньою незалежною агенцією Flanders Investment & Trade, що є чітким визнанням її важливості.

Новобудова дослідницького центру EDC Ghent буде розташована в технологічному парку в Звійнарде (Zwijnaarde) і включатиме 14-ть офісних поверхів і технічну будівлю. Daikin прагне створити унікальну інноваційну екосистему в тісній співпраці з Гентським Університетом (University of Ghent). Частина будівлі буде зарезервована для інноваційних стартапів і допоміжних компаній. Будівництво  буде завершено до квітня 2024 року і в новобудові будуть працювати 400 інженерів. Для цього компанія Daikin Europe активно шукає нові кадри.

Ключовим у цьому науково-дослідному центрі буде технічний корпус, в якому розміститься не менше 22 випробувальних камер. Ці випробувальні камери є важливими в розробці продукції Daikin для моделювання ефективності та ефективності роботи в екстремальних кліматичних умовах. Центральним елементом стане подвійна випробувальна камера ЕМС, в якій пристрої перевіряються на електромагнітні перешкоди. Компанія Daikin Europe стане однією з небагатьох компаній у цій галузі в Європі, яка буде мати власні  випробувальні потужності такого масштабу. 

«EDC Ghent стане глобальним центром досліджень і розробок, який ґрунтується на власних знаннях та досвіді Daikin, а також на дослідженнях, які проводяться тут, у Гентському  університеті, та інноваціях, які надходять від нових допоміжних компаній та стартапів»

«EDC Ghent стане глобальним центром досліджень і розробок, який ґрунтується на власних знаннях та досвіді Daikin, а також на дослідженнях, які проводяться тут, у Гентському  університеті, та інноваціях, які надходять від нових допоміжних компаній та стартапів», – говорить Toshitaka Tsubouchi, президент Daikin Europe. «Таким чином, EDC Ghent стане справжньою скороваркою для технологічного розвитку та інновацій на наступне століття існування Daikin». 

Нові інвестиції в Остенд дозволять учетверо збільшити виробничі потужності

Попит на теплові насоси в Європі стрімко зростає. Це зумовлено багатьма ініціативами бельгійської та європейської влади щодо просування вуглецевої нейтральної технології опалення. Щоб задовольнити зростаючий попит, компанія Daikin Europe також оголосила про нові інвестиції у свої виробничі потужності в місті Остенд.

За допомогою нової виробничої лінії, до літа 2023 року, компанія Daikin більш ніж подвоїть свої виробничі потужності в Бельгії для теплових насосів. Той самий завод уже оголосив, що подвоїв свою потужність із відкриттям іншої нової лінії виробництва теплових насосів у квітні. Загальні інвестиції  у дві вказані нові лінії становлять 23 мільйони Євро. Такі інвестиції підтверджують прагнення компанії Daikin Europe підтримувати свої  виробничі потужності наближеними до ринків споживання.

«Нова інвестиція ще більше підкреслює нашу відданість Остенду та Фландрії як ключовому виробничому майданчику компанії Daikin Europe», – коментує Wim De Schacht, віце-президент Daikin Europe. «Все це є частиною нашого амбітного плану Fusion 25, який ми оприлюднили минулого року. До 2025 року компанія Daikin Europe інвестуватиме 840 мільйонів Євро, створивши не менше 4000 нових робочих місць в Європі». 

Інформаційний бюлетень по дослідницькому центру EDC Ghent

 • Розташування: технопарк Zwijnaarde (Звійнарде)
 • Загальна площа: 30 600 м²
  • 12 000 м² лабораторії та випробувальних камер
  • Інші площі – це офіси та допоміжна інфраструктура
 • Сертифікація згідно  BREEAM :  «Відмінно».
 • Сума інвестицій: 140 мільйонів Євро
 • Кінцева кількість співробітників: 400 -> включає весь персонал науково-дослідного центру (R&D) в Остенді та Генті
  • Збільшення поточної кількості працюючих: 250+
  • 100 працівників буде запрошено на роботу в 2022 році
 • Офісна будівля на 14 поверхів
  • Один поверх зарезервований для проєктів start-up
 • Технічний корпус з 22 випробувальними камерами
 • Початок робот з тестування : починаючи з 2023 року
 • Повне завершення робіт до квітня 2024 року
: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.