Daikin Europe розширює виробничі потужності для теплових насосів у Чехії

Daikin Europe розширює виробничі потужності для теплових насосів у Чехії

19.10.2022 / Новини Daikin

BRUSSELS – Відомий кліматичний продуцент Daikin Europe N.V. оголосив про інвестиції в розмірі €50 млн. у свій існуючий завод з виробництва теплових насосів у чеському Brno, що сприятиме подальшому збільшенню європейських виробничих потужностей компанії з метою задоволення зростаючого попиту на екологічно стійкі опалювальні рішення та здійснення власного вагомого внеску в надзвичайно актуальний енергетичний перехід.

  • Інвестиції в розмірі €50 млн. компанією Daikin Europe N.V. в підприємство Daikin Device Czech Republic.
  • П’ятикратне збільшення виробничих потужностей до 2025 року з метою задоволення зростаючого попиту на теплові насоси на європейському ринку.
  • Забезпечення принаймні 500 нових робочих місць у регіоні Brno, що мають бути заповнені до 2025 року.

Близькість до ринку

Вищезгадані чеські інвестиції будуть використані на будівництво додаткового корпусу фабрики та нових виробничих ліній і слідуватимуть за попередніми інвестиціями, спрямованими на зміцнення виробничих баз компанії Daikin у Європі, з великим розширенням заводів у Бельгії та Німеччині, а також створенням абсолютно нового заводу в Польщі до 2024 року.

“Ми завжди прагнули розробляти та виробляти нашу продукцію ближче до ринків, які ми обслуговуємо”, зазначає Patrick Crombez, генеральний менеджер департаменту опалення та відновлювальних джерел енергії компанії Daikin Europe. “Сьогодні наші побутові водяні теплові насоси, що продаються в Європі, на 100% розроблені та виготовлені в Європі, що перетворює нас на провідного виробника водяних теплових насосів на континенті”.

“Ми завжди прагнули розробляти та виробляти нашу продукцію ближче до ринків, які ми обслуговуємо. Сьогодні наші побутові водяні теплові насоси, що продаються в Європі, на 100% розроблені та виготовлені в Європі, що перетворює нас на провідного виробника водяних теплових насосів на континенті”.

Hideki-Hara.jpg

Фахівець з теплових насосів

Протягом останніх двох десятиліть компанія Daikin Europe інвестувала значні кошти в дослідження та розробку технологій теплових насосів. Асортимент опалювальних систем Daikin Altherma, випущений у 2006 році, швидко став еталоном на ринку побутових теплових насосів. Відтоді компанія Daikin розробила широкий асортимент теплових насосів, пропонуючи відповідне технологічне рішення майже для будь-якого застосування.

“Як єдиний у світі виробник опалювального, кондиціонерного та холодильного обладнання та холодильних агентів, Daikin розробив надзвичайно прогресивну технологію теплових насосів протягом своєї майже 100-річної історії. Нагальність декарбонізації дає нам прекрасну можливість використати наші технологічні ноу-хау та багаторічний виробничий досвід, а також забезпечує нам лідерство в глобальних перегонах за опалення без використання викопного палива в Європі”, наголошує Hideki Hara, президент компанії Daikin Device Czech Republic.

“Як єдиний у світі виробник опалювального, кондиціонерного та холодильного обладнання та холодильних агентів, Daikin розробив надзвичайно прогресивну технологію теплових насосів протягом своєї майже 100-річної історії.”

Компанія, що розвивається

Чергові інвестиції підкреслюють амбіції провідного авторитетного виробника Daikin Europe щодо зростання, що також супроводжуватиметься значним збільшенням кількості нових робочих місць. Сьогодні в компанії працюють вже понад 12 000 співробітників на різних локаціях Daikin у Європі, на Близькому Сході та в Африці (регіон EMEA). Для досягнення амбітних цілей свого Стратегічного Плану Управління Fusion 25, компанія прагне працевлаштувати ще близько 5000 фахівців до 2025 року.

“За багато років своєї роботи, компанія Daikin Europe створила собі репутацію надійного і привабливого роботодавця, завдяки своєму менеджменту, орієнтованому на людину. Це дає нам впевненість, що ми знайдемо потрібних людей для досягнення наших цілей навіть на жорсткому ринку праці”, підсумовує Hilde Goossens, генеральний менеджер з управління персоналом і загальних питань у регіоні EMEA.

Hilde-Goossens.jpg

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.