Daikin Europe вдвічі збільшує виробничі потужності з виробництва теплових насосів «повітря-вода» на своєму заводі в Бельгії

Daikin Europe вдвічі збільшує виробничі потужності з виробництва теплових насосів «повітря-вода» на своєму заводі в Бельгії

11.05.2022 / Новини Daikin

Брюссель. Наприкінці квітня 2022 року компанія Daikin Europe N.V. відзначила введення в експлуатацію нової сучасної виробничої лінії для виготовлення високоякісних теплових насосів «повітря-вода». Зазначена інвестиція створює близько 100 додаткових робочих місць на заводі Daikin в бельгійському місті Остенде і подвоїть потужність виробництва теплових насосів «повітря-вода» в порівнянні з поточним показником. Інвестиції є частиною п’ятирічного стратегічного плану компанії Daikin, який, серед іншого, призначений для задоволення зростаючого попиту на екологічні рішення для опалення в Європі.

Daikin розширює виробництво теплових насосів у Європі

Компанія-виробник Daikin Europe N.V. має 12 виробничих майданчиків на своїй території, п’ять з яких виробляють різні типи теплових насосів. Очікується, що попит на теплові насоси «повітря-вода» різко зросте в найближчі десять років. А ці системи можуть забезпечувати як опалення, так і підготовку гарячої води, а також працювати від електроенергії. ‘В останні роки ми докладаємо великих зусил для збільшення загальних виробничих потужностей’, зазначає Steven Van Impe, заступник генерального директора з виробництва. ‘Теплові насоси, як правило, вважаються ключовою технологією для досягнення амбітних цілей, які Європейський Союз поставив для забезпечення кліматичної нейтральності до 2050 року. Вони також допоможуть зменшити залежність Європи від викопного палива’, підкреслює Van Impe. ‘Інвестуючи в нові та додаткові виробничі потужності в Європі, компанія Daikin бере на себе лідерство в реалізації цих амбітних планів’.

Довготерміновий дослідницький та виробничий план для екологічно чистих опалювальних рішень

‘Нова виробнича лінія в місті Остенде — це один з багатьох інвестиційних проектів, які ми реалізовуємо для розширення наших виробничих можливостей у рамках нашого плану Fusion 2025’, говорить Hiromitsu Iwasaki, віце-президент Daikin Europe. ‘Компанія Daikin Europe N.V. розширює свої науково-дослідницькі та виробничі потужності для інноваційних теплових насосів для Європи, Близького Сходу та Африки. Ця інвестиція є важливим кроком, але далеко не останнім. Ми прагнемо до більш суттєвого зміцнення своїх позицій, оскільки попит на екологічно раціональні опалювальні рішення без викопного палива продовжує зростати’.

‘Нова виробнича лінія в місті Остенде — це один з багатьох інвестиційних проектів, які ми реалізовуємо для розширення наших виробничих можливостей у рамках нашого плану Fusion 2025’

Про Daikin

Ми дбаємо про повітря. Ми використовуємо наш багаторічний досвід у сфері кондиціонування повітря та нашу пристрасть до інноваційних технологій, щоб зробити повітряний простір, в якому ми живемо, найкращим. І ми хочемо робити це, піклуючись про навколишнє середовище та захищаючи майбутні покоління. До 2050 року компанія Daikin прагне досягти вуглецевої нейтральності у всіх своїх діях, продуктах і рішеннях, які компанія реалізує, і саме це є місією Daikin.

Про Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N.V. є дочірньою компанією Daikin Industries Ltd. та штаб-квартирою з продажу обладнання для систем кондиціювання повітря, очищення повітря, вентиляції, опалення та охолодження у Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Маючи велику мережу дочірніх компаній і потужну мережу професійних партнерів, компанія Daikin Europe є провідним постачальником енергоефективних побутових, комерційних та промислових кліматичних рішень для країн регіону EMEA, де компанія розробляє та виробляє кондиціонери повітря, теплові насоси та холодильне обладнання.

На сьогоднішній день компанія Daikin Europe налічує понад 11 000 співробітників у 24 філіях у регіоні EMEA, має 12 основних виробничих потужностей, розташованих у Бельгії, Чехії, Німеччині, Італії, Іспанії, Туреччині, Австрії та Великобританії.
Штаб-квартира Daikin Europe Group знаходиться в Бельгії з офісами в Остенде, Генті та Брюсселі. Компанія була заснована в 1972 році, виробництво в Європі розпочато в 1973 році. На території Бельгії, Daikin налічує понад 2 200 співробітників .

Лідер на ринку теплових насосів у Європі

З більш ніж 90-річним досвідом роботи в галузі опалення та кондиціювання повітря, Daikin є лідером на ринку технологій теплових насосів. Компанія добре відома своїми тепловими насосами класу «повітря-вода» Daikin Altherma для об’єктів в секторі приватного опалення. Понад 85% кліматичних систем для європейського ринку виробляються безпосередньо  в Європі.

Постачальник комплексних рішень для опалення, охолодження, вентиляції та охолодження

Широкий асортимент продукції Daikin забезпечує рішення в усіх сегментах опалення, охолодження, вентиляції, очищення та кондиціювання повітря. Компанія Daikin значно розширила свою присутність на європейському ринку в технології теплових насосів, але також створила потужний бізнес на ринку комерційного та промислового холодильного обладнання. У 2016 році компанія Daikin Europe N.V. придбала компанію Zanotti S.p.A., італійського виробника промислового та транспортного холодильного обладнання. У лютому 2018 року компанія Tewis Smart Systems S.L. також приєдналася до Daikin Group. Компанія Tewis виробляє готові та індивідуальні холодильні рішення на базі холодоагента CO2. На початку 2019 року Daikin Europe N.V. придбала австрійську глобальну холодильну групу AHT Cooling Systems GmbH.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.