Daikin Group – ключовий спонсор конференції Міжнародного Енергетичного Агентства по тепловим насосам

Daikin Group – ключовий спонсор конференції Міжнародного Енергетичного Агентства по тепловим насосам

16.05.2023 / Новини Daikin

Кожні три роки в рамках Програми технологічного співробітництва в галузі технологій теплових насосів Міжнародного енергетичного агентства (IEA HPT TCP), Міжнародним Енергетичного Агентства (IЕА –International Energy Agency)  проводиться Конференція з теплових насосів.

Daikin Europe N.V., дочірня компанія Daikin Industries, Ltd., оголосила про те, що вона стала одним із ключових спонсорів конференції по тепловим насосам Міжнародного Енергетичного Агентства (IEA Heat Pump Conference), що цього року проходить в Чикаго, США з 15 по 18 травня.

Цей захід об’єднує представників галузі та дослідників, щоб мати можливість розповісти про останні досягнення в галузі теплових насосів. Це вдруге, коли компанія Daikin спонсорує цю конференцію після Роттердама, Нідерланди, у 2017 році.

Для досягнення довгострокових цілей у галузі клімату та енергетики потрібне збільшення кількості систем опалення та охолодження, що працюють за рахунок відновлюваних джерел енергії у поєднанні з масштабною реконструкцією та оновленням існуючих у світі будівель та промислової інфраструктури. Конференція в Чикаго служить форумом для обговорення новітніх технологій у галузі теплових насосів та обміну цінними знаннями з суміжних тем.

Завдяки своїй спонсорській підтримці компанія Daikin Europe N.V. прагне надихнути асоціації, виробників та політиків на прийняття цінності гідравлічних  теплових насосів для суспільства та способи їх впровадження на своїх ринках. Прикладом може бути Європейський ринок гідравлічних  теплових насосів, який очолює сегмент теплових насосів класу «повітря-вода». Він знаходиться на шляху швидкого зростання завдяки виконанню планів Європейської комісії Green Deal та Fit for 55. При вибуховому зростанні на 43% у період з 2021 по 2022 рік, компанія Daikin очікує, що до 2030 року ринок у Європі зросте ще більше, до 10 мільйонів гідравлічних теплових насосів на рік.

Щоб відреагувати на це зростання, компанія Daikin Europe N.V. оголосила про значні інвестиції в виробництво  теплових насосів у Європі.

Інформація про 14-ту конференцію Міжнародного Енергетичного Агентства:

: Daikin / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.