Daikin нагороджений відзнакою HQE за проект офісного комплексу Meylan Arteparc у Франції

Daikin нагороджений відзнакою HQE за проект офісного комплексу Meylan Arteparc у Франції

06.02.2023 / Новини Daikin

Теплові насоси Daikin VRV сприятимуть відтепер зниженню викидів вуглекислого газу в новому комерційному комплексі Arteparc, розташованому у технопарку Inovallee у муніципалітеті Meylan, Grenoble. Технологічне рішення провідного світового кліматичного важковаговика Daikin отримало сертифікат HQE за повну відповідність стандарту екологічного будівництва Haute Qualité Environnementale у Франції, заснованому на принципах сталого розвитку.

Спільна розробка з Banque des Territoires під керівництвом групи Artea, великого гравця у сфері нерухомості у Франції та Європі, новий великий комерційний комплекс охоплює понад 25 000 м2 площі, розташованої у шести будівлях. Перші три вже завершено на базі мультизональних теплових насосів VRV виробництва Daikin з низьким впливом на навколишнє середовище.

Проект вирізняється високоякісним дизайном і будівництвом, реалізованим у відповідності до вимог сертифікації BBC Effinergie E²C-1 та французьким нормам RE2020, що спрямовані на зменшення як споживання енергії, так і викидів вуглецю в нових будівлях.

Зосереджуючись на зниженні викиду вуглекислого газу, Група компаній Artea Group досліджувала всі аспекти будівництва, від сонячної електростанції на даху до композитного фасадного покриття, що на 95% складається з переробленої деревної стружки, високоефективної ізоляції та енергозберігаючих систем клімат-контролю.

Підчас будівництва геологічні ускладнення призвели до збільшення використання бетону. Перегляд даних був проведений Artea Group та конструкторським бюро Ingégroup з метою визначення заходів для компенсації додаткового впливу викидів вуглецю.

Arteparc Meylan - VRV5 - Octobre 2021 - 049.jpg

Суттєво покращуючи користувацький досвід, офісний комплекс Meylan Arteparc додатково сприяє добробуту і якості життя завдяки широкому вибору зручностей на об’єкті, включаючи ресторації на терасах та дахах, коворкінгові приміщення, магазини органічних продуктів, спортивні заклади, криту велосипедну доріжку та пункти зарядки електромобілів на автостоянці.

Мультизональне рішення VRV 5 S розробки Daikin було обрано Групою Artea Group для забезпечення комфортного управління внутрішнім кліматом з низькими викидами вуглекислого газу для забезпечення сертифікації HQE. Кліматична система VRV 5 S наступного покоління працює на холодоагенті R-32 з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP, що на 70% нижче порівняно з традиційними системами на холодоагенті R-410A. Завдяки надзвичайно високій сезонній ефективності, серія VRV 5 S підтримує максимальну екологічну сталість протягом усього експлуатаційного циклу, мінімізуючи таким чином потенційний прямий і опосередкований вплив холодоагенту на навколишнє середовище.

interior space.jpgЗнаковий проект Meylan Arteparc відповідає найвищим стандартам і підвищує планку проектування перспективних будівель, що стабільно забезпечують енергоефективність і комфорт.

Компанія Daikin отримала замовлення на постачання систем кондиціювання повітря для чотирьох нових будівель. Загалом було встановлено 102 зовнішні блоки VRV 5 S потужністю 4, 5 та 6 HP, а також 465 внутрішніх блоків.

Дослідження, проведене підчас розробки проекту, вивчало також повітряні потоки для загальної оптимізації роботи повної системи.

Коопераційний підхід

Співпраця між Artea Group, конструкторським бюро Ingégroup, установником Climacool і технічним керівництвом компанії Daikin була важливою для успішного результату цього проекту, який включав інноваційні продукти, нові для ринку. Тісне співробітництво забезпечило оптимізацію продуктивності системи відповідно до високих стандартів Групи Artea Group, а також вимог до будівлі та користувацькому досвіду. З метою подальшої оптимізації енергоефективності мультизонального кліматичного рішення VRV, буде забезпечений моніторинг системи.

Завдяки перевіреним результатам екологічної сертифікації HQE за низькі викиди вуглецю, Artea Group планує другий етап інсталяції з найновішою системою з рекуперацією тепла VRV 5 від Daikin – VRV 5 Heat Recovery.

Інновації Daikin покращують екологічні показники комерційних будівель і підвищують добробут користувачів.

Планування майбутнього

Теплові насоси Daikin і експертні поради фахівців компанії відіграють надважливу роль у сприянні декарбонізації комерційних будівель.

З часів розробки мультизональної системи VRV у 1982 році, компанія Daikin постійно працює над інноваціями, забезпечуючи тим самим високу ефективність протягом усього року та низький вплив холодоагенту на навколишнє середовище завдяки альтернативам з низьким показником GWP і впровадженню заходів регенерації і повторного використання холодильних агентів для збереження життєво важливих природних ресурсів.

Arteparc Meylan - VRV5 - Octobre 2021 - 056.jpg

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.