Daikin нарощує потенціал теплового насоса EWYT-CZ

Daikin нарощує потенціал теплового насоса EWYT-CZ

16.08.2023 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: Провідний світовий кліматичний важковаговик Daikin впроваджує нові функціональні можливості модельного ряду малих інверторних реверсивних чиллерів EWYT-CZ на холодильному агенті R-32 для зниження викидів вуглецю від опалення в житлових будинках.

Виведена на ринок у 2021 році, серія малих інверторних теплових насосів EWYT-CZ на R-32 модернізована новими функціями з метою подальшого вдосконалення цього технологічного рішення для опалювальних цілей. Нещодавно додані опції розширюють можливості керування системою. Малі інверторні теплові насоси на R-32 можна застосовувати для роботи в індивідуальних проектах опалення, а також в поєднанні, наприклад, з внутрішніми тепловими насосами Daikin Altherma або традиційними бойлерами та електричними нагрівачами. Різні варіанти конфігурації дозволяють розробити систему, що забезпечує комфортне опалення та підготовку побутової гігієнічно чистої гарячої води з більшою енергоефективністю та нижчими викидами CO2.

Серія малих інверторних теплових насосів на R-32

Мала інверторна теплових насосів EWYT-CZ на холодоагенті R-32 доступна зі складу для швидкої доставки на місце замовника. Система є частиною сімейства продукції Bluevolution від компанії Daikin і відрізняється діапазоном потужності від 16 кВт до 90 кВт, а також компактністю, широким робочим діапазоном і високою енергоефективністю.

Серія EWYT-CZ забезпечує найкращий рівень ефективності на ринку як у режимі охолодження, так і в режимі нагріву, що перетворює кожну систему на чудовий вибір, що гарантує впевнене майбутнє.

Детальніше про нові функції

Останнім часом авторитетний кліматичний виробник Daikin активно працював над пропозицією найсучасніших функцій з точки зору підключення.

Керувальні рішення Smart Control для малих інверторів EWYT-CZ на R-32 вже були попередньо розроблені для досягнення найвищого рівня продуктивності та гнучкості системи, тоді як остання модернізація вивела серію на абсолютно новий рівень.

Малі інверторні теплові насоси відтепер забезпечують нові функції, дозволяючи встановлювати системи в різних конфігураціях. Нижче – огляд можливостей чиллера EWYT-CZ завдяки новим функціям:

Бівалентний режим роботи

Ця конфігурація особливо актуальна для підвищення ефективності системи опалення. Малий інверторний тепловий насос EWYT-CZ відтепер може підключатися до, і обмінюватися даними з, одним або кількома бойлерами, з’єднаними послідовно з тепловим насосом, розв’язаним через теплообмінник або гідравлічний сепаратор. Така конфігурація дозволяє максимізувати роботу теплового насоса, одночасно зменшуючи використання газу з бойлерів, що призводить до підвищення ефективності системи та меншого впливу на навколишнє середовище.

Каскадна конфігурація Водяний контур

Це дуже актуальна конфігурація, наприклад, для кондомініумів.

Завдяки цій конфігурації можна об’єднати малі інверторні чиллери EWYT-CZ з високотемпературними внутрішніми тепловими насосами Daikin Altherma, тому вода з постійною температурою, що надходить від чиллерів EWYT-CZ, може розподілятися до внутрішніх блоків, розташованих у різних житлових приміщеннях, що можуть діяти як опалювальні підсилювачі. Ця конфігурація дозволяє кондомініумам користуватися найефективнішою технологією опалення розробки компанії Daikin, інтегрованою в спеціальну систему, здатну задовольнити всі потреби – охолодження, опалення та гарячого водопостачання.

Інноваційне управління підготовкою побутової гарячої води

Коли підготовка гарячої води для побутових потреб активована, малий інверторний тепловий насос EWYT-CZ вмикає цифровий вихід для керування зовнішнім нагрівачем. Ця конфігурація дозволяє налаштувати чиллер як основний нагрівач гарячої води, залишаючи за зовнішнім нагрівачем можливі налаштування.

У цій конфігурації також можна встановити резервуар для води на максимальній відстані 50 метрів від теплового насоса EWYT-CZ.

Нові функції перетворюють малий інверторний тепловий насос на R-32 на ідеальне рішення, незалежно від бажання клієнтів забезпечити нову будівлю сучасною та енергоефективною системою опалення, або потреб в модернізації старої системи опалення для забезпечення високої енергетичної ефективності та екологічної стійкості.

Лідер в розробці технології на холодоагенті R-32

Новий малий інверторний чиллер EWYT-CZ зміцнює лідерство славетного опалювального гіганта Daikin у проектуванні та розробці продукції, що використовує холодоагент R-32.

У 2018 році компанія Daikin увійшла в історію як перший інноватор, представивши перші чиллери на холодильному агенті R-32, за якими того ж року з’явилися спіральні системи з вільним охолодженням, або фрікулінгом, а також тепловий насос на R-32 у 2020 році.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.