Daikin нарощує виробництво теплових насосів

Daikin нарощує виробництво теплових насосів

12.04.2021 / Новини Daikin

НІМЕЧЧИНА: Світовий опалювальний та кліматичний важковаговик Daikin інтенсифікує виробництво теплових насосів на своєму заводі в німецькому Güglingen через додання нової виробничої лінії.

Нова лінія забезпечить компанії Daikin виробництво настінних внутрішніх блоків теплових насосів, що використовуються в декількох модельних рядах, включаючи високотемпературні та низькотемпературні теплові насоси Daikin Altherma 3. До кінця 2021 року буде вироблено приблизно 20 000 систем для задоволення зростаючого попиту в країнах Європейської Унії.

Для забезпечення цієї можливості, з жовтня минулого року фабрика підприємства Daikin Manufacturing Germany GmbH збільшила кількість своїх працівників на 37%. Через підвищення виробничих потужностій в Німеччині, Daikin прагне посилити свої позиції у провідному європейському виробничому центрі для теплових насосів та зробити свій вагомий свій внесок у європейський енергетичний перехід.

Компанія Daikin Manufacturing Germany GmbH (DMGG) була створена після придбання німецького виробника теплових насосів Rotex в 2008 році.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.