Daikin Nepura – новий побутовий тепловий насос для опалення в холодному кліматі

Daikin Nepura – новий побутовий тепловий насос для опалення в холодному кліматі

14.03.2024 / Новини Daikin

АВСТРІЯ: Спираючись на успіх системи Optimized Heating 4, випущеної на ринок в 2017 році, компанія Daikin створила нову серію побутових теплових насосів Optimized Heating 5, оптимізованих для опалення в холодних кліматичних умовах, вперше додавши до серії комерційну назву Nepura. Розроблена відповідно до найвищих стандартів з розширеними функціями, нова лінійка теплових насосів замінює поточну серію Optimized Heating 4.

Завдяки новій серії теплових насосів Nepura типу повітря-повітря для опалення житлових приміщень, виробник Daikin Europe прагне забезпечити ринок надійним опалювальним рішенням, що працює за умов низьких температур до -30°C і забезпечує показники ефективності до A+++ в режимі опалення. Виведення на ринок серії Optimized Heating 5 є частиною стратегії Daikin щодо розробки продукції, адаптованої до північних кліматичних умов.

Створений для роботи в екстремальних погодних умовах

Системи Nepura розроблені для роботи за температури до -30°C, зберігаючи при цьому високу теплоємність за надзвичайно низьких температур навколишнього середовища. Покращена конструкція зовнішнього блоку включає нижню панель, оснащену стандартним нагрівачем, повністю уникаючи утворення льоду. Daikin гарантує найкращу в своєму класі продуктивність із показниками ефективності до A+++ в режимі опалення, що робить лінійку теплових насосів Nepura розумним енергозберігаючим опалювальним рішенням.

Завершений портфоліо продукції

Асортимент Nepura складається з настінних та підлогових блоків Daikin Emura, Stylish, Perfera і Comfora, що пропонує різноманітний вибір для задоволення будь-яких потреб. Внутрішні блоки Daikin Emura та Stylish доступні у двох різних кольорах, чорному або білому. Системи оснащені спеціально розробленим вентилятором, що оптимізує потік повітря для високої продуктивності за низьких рівнях шуму до 19 дБА.

Інтелектуальні технології

Завдяки інтелектуальним технологіям теплові насоси Nepura пропонують розширені функції, такі як погодна компенсація та логіка каміна, що дозволяє споживачеві обрати бажаний рівень користувацького комфорту. Функція погодної компенсації допомагає компенсувати втрати тепла в будинку протягом періоду низьких температур, тоді як логіка каміна враховує вторинні джерела тепла, такі як каміни.

Коли температура в приміщенні досягає заданої позначки, автоматично запускається функція логіки каміна, вимикаючи обігрів внутрішнього блоку, зберігаючи обертання вентилятора для рівномірного розподілу теплого повітря по кімнаті.

Внутрішні блоки Daikin Emura, Stylish і Perfera оснащені вбудованим фільтром для очищення повітря та використовують запатентовану компанією Daikin технологію Flash Streamer. Ці функції забезпечують ефективне усунення шкідливих частинок у повітрі, таких як алергени, бактерії, віруси та запахи.

Гнучке і зручне керування

Усіма блоками серії Nepura можна легко керувати віддалено за допомогою зручного застосунку Onecta, що дозволяє регулювати налаштування за допомогою смартфона або планшета в будь-якому місці і в будь-який час, забезпечуючи тим самим домовласникам оптимальний внутрішній комфорт після повернення додому.

Віддалена підтримка за допомогою хмарних служб Daikin

При підключенні до хмари через платформу Daikin Stand By Me, системи Nepura можуть контролюватися кваліфікованими технічними фахівцями, що підвищує надійність і забезпечує стабільну роботу протягом усього року. Хмарні служби Daikin пропонують віддалену підтримку, що дозволяє сервісним партнерам вирішувати більшість проблем без необхідності виїзду на місце, заощаджуючи дорогоцінний час і гроші.

Технічні характеристики теплових насосів Daikin Nepura типу повітря-повітря

Блоки Nepura доступні в наступних класах потужності:

  • Підлогові Daikin Emura, Stylish і Perfera: 3 кВт
  • Perfera настінний: 3 і 4 кВт
  • Comfora: 2,5 і 3,5 кВт
  • Розміри зовнішнього блоку (ВxШxГ): 662 x 1022 x 442 мм
  • Гарантована робота за температури навколишнього середовища -30°C
  • Показники ефективності до A+++ в режимі опалення
  • Інтелектуальні функції, такі як погодна компенсація, підсилення тепла та логіка каміна
  • Широкий асортимент з п’ятьма різними дизайнами внутрішніх блоків: Daikin Emura, Stylish, Perfera (настінні та підлогові), Comfora
  • Повна сумісність з хмарними службами Daikin (DCS).
: Daikin / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.