Daikin представляє нові системи VRV 5 на базі теплового насосу з низькими викидами CO2

Daikin представляє нові системи VRV 5 на базі теплового насосу з низькими викидами CO2

31.10.2023 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: Провідний глобальний кліматичний гігант Daikin розкриває подробиці про дві свої нові мультизональні системи VRV 5 Heat Pump на базі теплового насосу, що будуть виведені на ринок в першій половині 2024 року. З розширеною потужністю для блоків mini VRV до 33,5 кВт і для блоків з верхнім викидом повітря до 56 кВт, нові моделі приєднуються до існуючих компактних версій mini VRV і систем з рекуперацією тепла. Розроблені для сприяння декарбонізації комерційних будівель, нові теплові насоси значно зменшують як прямий, так і непрямий вплив на навколишнє середовище, забезпечуючи водночас неперевершену простоту та гнучкість в проектуванні та встановленні, якими завжди славились системи VRV компанії Daikin.

Гнучка технологія теплового насоса адаптується до будь-якої комерційної будівлі

Мультизональна система VRV 5, що є кліматичним рішенням на базі теплового насосу повітря-повітря, забезпечує цілорічний обігрів і охолодження. Збільшена довжина трубопроводів до 1000 м полегшує конфігурацію системи для всіх типів і розмірів комерційних будівель. Крім того, вибір із п’яти налаштувань низького рівню робочого шуму до 41 дБ (A) забезпечує відповідність вимогам міського планування, одночасно значно підвищуючи рівень споживацького комфорту.

VRV-5-range.jpg

Суттєве зменшення викидів CO2 комерційних будівель

Спеціально розроблений для холодоагенту R-32, новий тепловий насос VRV 5 допомагає прискорити вкрай необхідну декарбонізацію комерційних будівель. R-32 має низький показник Потенціалу Глобального Потепління GWP лише 675 і переносить тепло ефективніше, ніж R-410A, що призводить до меншої заправки холодоагенту. У поєднанні, холодоагент R-32 забезпечує скорочення потенційних прямих викидів системи в еквіваленті CO2 (CO2-eq) до 71%, відповідно до норм роботи з флюоровмісними (F) газами.

Крім того, нові теплові насоси мають підвищену сезонну ефективність (до 9,1%) порівняно з попередніми моделями, зменшуючи їх непрямий негативний вплив. Значення ефективності тестуються з найбільш популярними блоками з точки зору продажу для забезпечення точного відображення справжнього споживання енергії.

Низьковуглецеві властивості системи VRV 5 роблять її природним вибором для проектів, де вплив на навколишнє середовище є пріоритетним. Мережа акредитованих експертів завжди доступна для підтримки замовників у розрахунку викидів вуглецю за весь термін експлуатації системи VRV 5 і для максимізації  офіційного визнання програмами екологічної сертифікації BREEAM, LEED або WELL.

Технологія Shirudo забезпечує повний душевний спокій

Унікальна технологія Shîrudo розробки Daikin відповідає юридичним вимогам IEC60335-2-40, спеціального стандарту для продукції, що стосується легкозаймистих характеристик холодильного агенту R-32. Засоби моніторингу і управління холодоагентом, що постачаються компанією Daikin у відповідності до технології Shirudo, сертифіковані третіми сторонами і дозволяють установку систем VRV5 у будь-якій будівлі та в будь-якому приміщенні. Технологія Shirudo ефективно усуває потребу в систематичних і часто складних перевірках кожного разу, коли змінюються деталі установки та/або планування простору.

Інтеграція інтелектуальних внутрішніх блоків, систем забезпечення якості внутрішнього повітря і засобів керування для реалізації комплексного рішення

Як і будь-яка інша серія зовнішніх блоків VRV 5, нові теплові насоси VRV 5 сумісні з широким спектром спеціально розроблених внутрішніх блоків для холодоагенту R-32, включаючи повітряні завіси Biddle, що врешті забезпечує максимальну гнучкість для будь-якої конфігурації приміщень. Як децентралізовані, так і централізовані вентиляційні установки можна інтегрувати з новими тепловими насосами для забезпечення здорового та комфортного середовища в приміщенні.

Зручні та інтуїтивно зрозумілі контролери спрощують керування та забезпечують роботу системи найбільш комфортним та ефективним способом. Споживання енергії можна ще більше зменшити завдяки підключенню до нещодавньої розробки компанії – платформи Daikin Cloud Plus від Daikin, що забезпечує безперервний моніторинг енергії та розширену аналітику. Daikin Cloud Plus також приносить користь інсталяторам, дозволяючи проводити діагностику та налаштування на об’єкті віддаленим способом.

George Dimou, менеджер з продукції систем VRV Daikin, зазначає:

VRV-5-heat-pump-with-continuous-heating.jpg“Ми ще ніколи не стикалися з такою підвищеною увагою до підтримки декарбонізації будівель, і ринок опалення, вентиляції, кондиціювання повітря та охолодження відіграє в цьому надзвичайно важливу роль. Застосування доступних рішень, таких як VRV 5, і здійснення переходу до системи VRV з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP залежить наразі від усіх нас”.

Доступність нових моделей:

  • Daikin VRV 5 Heat Pump RXYA – з лютого 2024 року,
  • Daikin VRV 5 серії S RXYSA – з червня 2024 року.

Для додаткової інформації, зареєструйтеся на віртуальний захід, присвячений випуску нового продукту компанії Daikin 16 листопада о 09:30 CET або відвідайте сторінку https://www.daikin.eu/VRV5.

Посилання та скорочення:

  1. VRV: кліматична система змінного об’єму холодоагенту. Система VRV винайдена компанією Daikin, але з тих часів відтворена багатьма іншими з назвою VRF. Система VRV може керувати кожним внутрішнім блоком окремо, що в поєднанні з інверторною технологією дозволяє системі забезпечувати точне регулювання температурою. Будучи системою прямого розширення, VRV використовує чудові характеристики теплопередачі холодоагенту у порівнянні з водою, що забезпечує також дуже високу ефективність на відміну від інших доступних технологій.
  2. Прямий вплив на навколишнє середовище: прямий вплив або викиди теплового насоса в основному походять від витоку холодоагенту на об’єкті. Правильне встановлення та регулярне обслуговування можуть звести ці викиди до мінімуму. Крім того, перехід на холодоагент з нижчим показником Потенціалу Глобального Потепління GWP, наприклад R-32, зменшує прямий вплив у разі витоку.
  3. VRV-5-S-series-extention.jpg

  4. Непрямий вплив на навколишнє середовище: непрямий вплив або викиди теплового насоса в основному пов’язані з електроенергією, що використовується для роботи теплового насоса. Чим ефективніше працює тепловий насос, тим менші ці викиди.
  5. dB(A): додаток A застосовується до виміряних рівнів звуку для приблизного визначення, яким чином звук сприймається людським вухом, оскільки воно менш чутливе до низьких звукових частот.
  6. CO2-eq: еквівалент двоокису вуглецю або еквівалент CO2, скорочено CO2-eq, є метричним показником, який використовується для порівняння викидів різних парникових газів на основі їх потенціалу глобального потепління GWP шляхом перетворення кількості інших газів до еквівалентної кількості вуглекислого газу з таким самим потенціалом глобального потепління.
  7. Вуглецевий показник за весь термін експлуатації охоплює весь вплив продукту в еквіваленті CO2, враховуючи видобуток сировини, виробництво, технічне обслуговування, експлуатаційне використання енергії та утилізацію, що також називається моделлю оцінки життєвого циклу (LCA).
: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.