Daikin представляє новій побутовий тепловий насос Nepura для холодного клімату

Daikin представляє новій побутовий тепловий насос Nepura для холодного клімату

12.12.2023 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ – Авторитетний Європейський кліматичний та опалювальний важковаговик Daikin Europe N.V. виводить на ринок нову лінійку теплових насосів Nepura типу повітря-повітря, оптимізованих для опалення житлових приміщень в холодних кліматичних умовах, що доступні в Європі з листопада 2023 року.

З новою лінійкою теплових насосів Daikin Europe прагне запропонувати ринку надійне опалювальне рішення, що працює за умов низьких зовнішніх температур до -30°C і забезпечує показник енергетичної ефективності до A+++ в режимі опалення. Випуск лінійки Nepura є частиною стратегії виробника Daikin щодо розробки продукції, адаптованої до скандинавських умов.

Спираючись на успіх серії Optimized Heating 4, випущеної в 2017 році, компанія Daikin Europe створила серію Nepura з метою розширення свого портфоліо внутрішніх блоків. Розроблений у відповідності до більш вимогливих специфікацій з розширеними функціями, Nepura з часом замінить поточну серію Optimized Heating 4.

Технічні характеристики теплового насоса Daikin Nepura повітря-повітря:

  • Доступний в наступних класах потужності: 3 кВт (Daikin Emura, Stylish & Perfera Floor), 3 і 4 кВт (Perfera Wall), 2,5 і 3,5 кВт (Comfora).
  • Розміри зовнішнього блоку (ВxШxГ): 662 x 442 x 1022 мм.
  • Гарантована робота за умов зовнішніх температур -30°C.
  • Значення енергетичної ефективності до A+++ в режимі опалення.
  • Інтелектуальні функції, як то Погодна компенсація, Підсилення тепла та Логіка каміна.
  • Широкий асортимент з 5 різними внутрішніми блоками: Daikin Emura, Stylish, Perfera (настінний і підлоговий), Comfora.
  • Готовність до підключення хмарного сервісу.

Створений для роботи в екстремальних погодних умовах

Тепловий насос Nepura розроблений для роботи за умов зовнішніх температур до -30°C і забезпечує високу теплоємність при низьких температурах навколишнього середовища. Покращена структура зовнішнього блоку з нижньою панеллю, повністю оснащеною стандартним нагрівачем, запобігає утворенню льоду. Daikin гарантує найкращу в своєму класі продуктивність з показниками енергетичної ефективності до A+++ в режимі опалення, що перетворює тепловий насос Nepura на надзвичайно розумний заощаджувач енергії.

Повне портфоліо продукції

Лінійку Nepura можна поєднувати з внутрішніми блоками Daikin Emura, Stylish, Perfera (настінний і підлоговий) і Comfora, пропонуючи таким чином широкий асортимент рішень для задоволення будь-яких користувацьких потреб. Внутрішні блоки Daikin Emura та Stylish доступні у двох різних кольорах, чорному або білому.

Внутрішні блоки Nepura мають спеціально розроблений вентилятор, що оптимізує повітряний потік для високої продуктивності за умов низького рівня робочого шуму до 19 дБА.

Технологія, керована штучним інтелектом

Завдяки інтелектуальним функціям, таким як Погодна компенсація та Логіка каміна, Nepura дозволяє споживачам обирати бажаний рівень комфорту. Функція Погодної компенсації допомагає компенсувати втрати тепла в будинку підчас низьких температур. Тепловий насос Nepura також враховує вторинні джерела тепла, такі як каміни. Як тільки приміщення досягає встановленої температури, функція Логіки каміна запускається автоматично, вимикаючи обігрів внутрішнього блоку, утримуючи водночас обертання вентилятора для розподілу теплого повітря по приміщенню.

Внутрішні блоки Daikin Emura, Stylish і Perfera оснащені вбудованим фільтром для очищення повітря та використовують запатентовану Daikin технологію Flash Streamer. Ці функції забезпечують ефективне усунення шкідливих частинок у повітрі, таких як алергени, бактерії, віруси та неприємні запахи.

Гнучке і зручне керування

Оптимізованим опалювальним рішенням Nepura надзвичайно легко керувати – лише дотиком до екрана – за допомогою зручного застосунку Onecta. Ця інтуїтивно зрозуміла програма дозволяє дистанційно і миттєво регулювати налаштування за допомогою інтелектуального пристрою з будь-якого місця та в будь-який час, забезпечуючи таким чином домовласникам можливість повернення в затишне тепле середовище вдома.

Віддалена підтримка за допомогою хмарного сервісу Daikin

За умов підключення до хмари, тепловий насос Nepura може управлятися кваліфікованими фахівцями, підвищуючи його надійність і забезпечуючи стабільну роботу протягом усього року. Хмарні служби Daikin пропонують віддалену підтримку, що дозволяє сервісним партнерам вирішувати більшість проблем без необхідності виїзду на об’єкт, заощаджуючи тим самим дорогоцінний час і гроші.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку Nepura | Daikin

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.