Daikin представляє перший в галузі високопродуктивний тепловий насос Altherma третього покоління на R-32

Daikin представляє перший в галузі високопродуктивний тепловий насос Altherma третього покоління на R-32

10.11.2021 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ – Провідний кліматичний важковаговик Daikin презентує перший в світі високопродуктивний тепловий насос Altherma 3 R на холодоагенті R-32 типу спліт, що разом з опаленням та підготовкою побутової гарячої води, забезпечує також охолодження.

Технологічне рішення Altherma 3 R на холодильному агенті R-32 третього покоління є ще більш стійким і замінює попередні покоління, що працюють на холодоагенті R410-A. Заміна означає зменшення впливу на навколишнє середовище на 75%. Тепловий насос Daikin Altherma 3 R суттєво відрізняється більшим ступенем компактності, сучасним дизайном та підвищеною продуктивністю.

Інновації як рушійна сила опалення та охолодження з нульовим енергетичним балансом

Як ринковий лідер, компанія Daikin Europe постійно шукає інноваційні можливості для модернізації теплових насосів. Система Daikin Altherma 3 R встановлює нові стандарти: це перший у світі високопродуктивний тепловий насос повітря-вода типу спліт на холодоагенті R-32, що також пропонує охолодження. Подібні теплові насоси вже існують у системах опалення та підготовки побутової гарячої води, але Daikin пішов ще далі й додав функцію охолодження.

Надзвичайно важливо, що тепловий насос Daikin Altherma 3 R працює на холодоагенті R-32 і замінює тим самим своїх попередників, що заправлені робочою сумішшю R410-A. R-32 має показник Потенціалу Глобального Потепління GWP, що на третину нижчий, ніж R410-A. Використання холодильного агенту R-32 зменшує вплив на навколишнє середовище на 75%, порівняно з R-410A, що завдяки високій енергоефективності безпосередньо призводить до зниження споживання енергії. Patrick Crombez, генеральний менеджер напрямку опалення та відновлюваних джерел енергії в Daikin Europe, зокрема наголошує:

У Daikin інновації, разом із екологічною раціональністю, є справжнім драйвером у всьому, що ми робимо. Тепловий насос Daikin Altherma 3 R поєднує обидва фактори досить унікальним чином: це не тільки перша в світі інноваційна опалювальна система, але й стійка, екологічно збалансована перспектива.

Підвищена компактність, дизайн і продуктивність

Система Daikin Altherma 3 R є ідеальним тепловим насосом для нових великих будинків завдяки її покращеній компактності, дизайну та продуктивності. Зовнішній блок менший за габаритами і може бути інстальований під вікном: він оснащений одним великим вентилятором замість двох менших для блоків великої потужності, що зменшує його висоту на 25%.

Ненав’язливий тепловий насос Daikin Altherma 3 R ідеально пасує до будь-якого середовища через прихований вентилятор завдяки чорній передній решітці, виготовленій з горизонтальних елементів. Система пропонує цілорічний комфорт з опаленням, побутовою гарячою водою та охолодженням, що є світовою прем’єрою для високопродуктивного теплового насоса на холодоагенті R-32 типу спліт. У цьому кліматичному рішенні є все: це універсальна система повітря-вода для нових великих будівель.

Специфікації теплового насосу Daikin Altherma 3 R ERLA-D:

  • Доступний у 3 класах: 11, 14, 16 кВт, 1 та 3 фази
  • Розміри (ВxШxГ): 870 x 1100 x 460 мм
  • Запатентований пластинчастий теплообмінник
  • Ефективність опалення приміщень: до A+++
  • Продуктивність гарячої води для побутових потреб: до А+
  • Діапазон роботи: до -25°C
  • Температура теплоносія LWT: 60°C за зовнішніх умов -7°C
  • Система сумісна з 3-ма різними внутрішніми блоками: настінні, підлогові з вбудованим баком, підлогові з баком ECH2O.
  • Повна готовність до підключення до хмарного сервісу.
: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.