Daikin представляє теплові насоси наступного покоління на ISH 2023

Daikin представляє теплові насоси наступного покоління на ISH 2023

20.01.2023 / Новини Daikin

Нова загальноєвропейська програма підтримки та навчання інсталяторів підкреслює прихильність компанії якості та безпеці продукції власного виробництва.

BELGIUM – Провідний кліматичний виробник Daikin Europe N.V. запрошує своїх існуючих і потенційних замовників ознайомитися з новим поколінням теплових насосів типу повітря-вода на міжнародному кліматичному шоу ISH 2023 з 13 до 17 березня 2023 року в німецькому Франкфурті-на-Майні.

Надзвичайно популярна на ринку серія теплових насосів Daikin Altherma 3 змінила стандарти для опалювальних систем цього типу, тоді як нова серія Daikin Altherma 4, запуск якої заплановано на 2024 рік, ґрунтуватиметься на досягненнях свого попередника. Крім того, компанія Daikin також презентує свою нову загальноєвропейську програму підтримки та навчання інсталяторів теплових насосів, спрямовану на продовження належної та якісної підготовки фахівців для надійної та безперебійної роботи усіх встановлених систем протягом повного терміну їх експлуатації.

Нове покоління Daikin Altherma 4 буде представлено на ISH

Авторитетний виробник Daikin Europe представить своє наступне покоління теплових насосів типу повітря-вода Daikin Altherma 4 на профільному загальногалузевому експо ISH 2023. Останніми місяцями Daikin Europe стабільно інвестує як у розробку продукції, так і у виробничі майданчики по всій Європі. Минулого року, наприклад, компанія оголосила про будівництво абсолютно нового заводу теплових насосів у Польщі, який, як очікується, запрацює до середини 2024 року. Перші відчутні результати цих інвестицій стануть помітні на ISH 2023, коли буде презентовано нову серію теплових насосів Daikin Altherma 4. Ця інноваційна лінійка продовжує традиції попередника Daikin Altherma 3, що здійснив справжню революцію на ринку теплових насосів. Опалювальні системи типу повітря-вода нового покоління стануть яскравим прикладом для європейської промисловості, що максимально зосереджена на декарбонізації тепла ефективним, безпечним і комфортним способом, і будуть виведені на ринок з 2024 року.

“З випуском нової серії ми в черговий раз суттєво змінюємо ринкові стандарти, особливо повністю зосереджуючись на декарбонізації тепла. Нові розробки Daikin гарантують, що інсталятори і кінцеві користувачі насолоджуватимуться зручністю роботи і душевним спокоєм і почуватимуться надзвичайно добре на роботі і вдома. Теплові насоси Daikin втілюють нашу концепцію справжнього споживацького комфорту Feel Good Technology, що буде нашим акцентом на виставці ISH 2023”, наголошує Patrick Crombez, генеральний менеджер з опалення та відновлюваних джерел енергії компанії Daikin Europe.

Нова лінійка теплових насосів міститиме спеціально розроблені компоненти, які підвищать продуктивність і гнучкість застосування, а також захищатимуть кожний етап експлуатаційного циклу системи. Завдяки новому сенсорному контролеру, можливостям дистанційного керування та дистанційного усунення аварійних ситуацій, нові теплові насоси демонструють надзвичайний рівень інтелекту в будь-якому проекті, а також сумісність з системами побутової автоматизації та системами побутового енергоменеджменту третіх виробників. Нові спеціально виготовлені компоненти разом з ретельно розробленою програмою навчання пропонують установникам та іншим зацікавленим гравцям ефективність, безпеку та спокій протягом усього експлуатаційного циклу роботи обладнання, тобто транспортування, зберігання, встановлення, обслуговування та утилізацію продукції, забезпечуючи їм можливість на собі відчути концептуальний підхід Feel Good Technology з тепловими насосами, як власне і з будь-яким рішенням Daikin.

Daikin продовжуватиме пропонувати широкий спектр продукції, що використовує холодильний агент R32. Крім того, виходячи з майбутнього високого попиту на теплові насоси на тлі ініціативи REPowerEU, у поєднанні з поступовим скороченням використання гідрофторвуглеців в Європі, Daikin забезпечить нову лінійку теплових насосів типу повітря-вода з холодоагентом R454C, що має низький показник Потенціалу Глобального Потепління GWP і пропонує широкий вибір можливостей застосування, що робить його придатним для різних типів житлових об’єктів по всій Європі. До того ж, якщо увесь холодоагентний контур встановлено зовні, і де це можливо з міркувань безпеки, певні асортименти продукції будуть забезпечені на базі R290. Подібно до того, як Daikin робив для інших холодоагентів, а також робитиме для блоків на R290, компанія вживатиме спеціальних заходів безпеки з огляду на загальний експлуатаційний цикл обладнання. Як завжди, Daikin прагне використовувати холодоагент, що найкраще відповідає вимогам проекту та потребам замовників, зважаючи на безпеку, економічну ефективність, енергетичну ефективність і вплив на навколишнє середовище з метою досягнення найкращого збалансованого вибору холодоагентів.

Patrick Crombez зазначає: “Усі пояснені тут причини відображають копіткі дослідження, проведені для розробки новітньої технології теплового насоса. Ми запрошуємо всіх інсталяторів та інших зацікавлених гравців завітати до нашого стенду на виставці ISH 2023 та особисто ознайомитись з нашою новою розробкою Daikin Altherma 4. Ми зробили революцію на ринку теплових насосів завдяки чудовій конструкції зовнішнього блоку та високотемпературній потужності гарячої води поточної серії Daikin Altherma 3. З новою серією ми в черговий раз суттєво змінюємо ринковий стандарт, переконавшись тим самим, що ми врахували увесь експлуатаційний цикл теплового насосу – від виготовлення до кінця його терміну служби. Ми в Daikin ставимо безпеку на перше місце, що призводить не тільки до конкретних конструктивних особливостей блоків, але й до забезпечення повної інформації та належного навчання для всіх зацікавлених сторін, будь то інсталятор, оптовик, забудовник або консультант. Ми прагнемо максимізувати комфорт кінцевого користувача, одночасно забезпечуючи безпечне середовище для всіх. Ми також продовжуємо працювати з іншими постачальниками теплових насосів з метою встановлення та впровадження загальногалузевих стандартів безпеки”.

Daikin Europe лідирує в розробці мереж під знаком довіри до інсталяторів

Окрім впровадження нового покоління теплових насосів повітря-вода, Daikin також встановлює високу планку, запроваджуючи загальноєвропейську програму підтримки та навчання, що зосереджується на професіоналізмі, якості та безпеці монтажників. Ініціатива базується на традиціях компанії Daikin щодо потужної загальноєвропейської мережі високопрофесійних установників і техніків, що також буде відкрита для нових монтажників.

Програма дозволить спільноті інсталяторів повністю керувати різними (побутовими) технологіями теплових насосів, включаючи майбутню серію Daikin Altherma 4. Враховується вибір застосування, розвиток навичок і досвід монтажу. Програма спрямована на забезпечення відповідного та якісного навчання для безперебійної та безпечної роботи встановлених систем протягом усього терміну експлуатації обладнання. Реалізація програми підтримує тверді наміри компанії Daikin постійно підвищувати рівень безпеки в галузі в цілому, що забезпечує душевний спокій як для монтажника, так і для кінцевого користувача, підвищуючи загальний рівень споживацької задоволеності.

Крім того, Patrick Crombez підкреслює: “Завдяки нашій загальноєвропейській мережі високопрофесійних інсталяторів і нашим інноваційним технологіям теплових насосів, ми гарантуємо нашим кінцевим користувачам якість і спокій. Ми вважаємо нову програму знаком довіри: інсталятори отримують повний тренінг, підтримку та консультації щодо деталей і тонкощів нашого портфоліо, забезпечуючи таким чином замовникам високоякісну інсталяцію обладнання, введення його в експлуатацію та постпродажне обслуговування – справжнє відчуття комфорту, від якого виграють кінцеві користувачі, використовуючи нашу концепцію Feel Good Technology у своїх домівках. Ми запрошуємо також всіх інсталяторів приєднатися до програми та створити синергію між власним досвідом і ноу-хау Daikin”.

Дізнайтеся більше про концепцію Feel Good Technology від Daikin підчас виставки ISH 2023 тут. Daikin Europe братиме участь у виставці ISH 2023 на стенді E41, зал 12.0, виставковий комплекс Messe Frankfurt, Франкфурт-на-Майні, з 13 до 17 березня 2023 року.

Про Daikin

Повітря необхідне для нашого існування. Місією Daikin завжди було зробити повітря, яким ми дихаємо та в якому живемо, найякіснішим. Наші інноваційні продукти та рішення створені для покращення здоров’я та добробуту людей і зменшення впливу опалення та охолодження на навколишнє середовище. До 2050 року компанія Daikin прагне досягти вуглецевої нейтральності протягом усього ланцюжка створення вартості та повного циклу існування своїх продуктів і рішень.

Про Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N.V. є дочірньою компанією Daikin Industries Ltd. і провідним постачальником технологій опалення, кондиціювання повітря, вентиляції, очищення повітря та охолодження. Компанія розробляє, виробляє та виводить на ринок широкий асортимент обладнання, а також індивідуальні рішення для побутових, комерційних і промислових цілей у Європі, на Близькому Сході та в Африці (регіон EMEA). На сьогоднішній день Daikin Europe N.V. має понад 12 000 співробітників у більш ніж 24 філіях в регіоні EMEA. Компанія володіє 12 великими виробничими потужностями у Бельгії, Чехії, Німеччині, Італії, Іспанії, Туреччині, Австрії та Великобританії. Штаб-квартира Daikin Europe Group знаходиться в Бельгії, Остенде. Компанія заснована в 1972 році, виробництво в Європі почалося в 1973 році.

Постачальник комплексних рішень для опалення, кондиціювання повітря, вентиляції та охолодження

Daikin Europe покладається на потужну мережу інсталяторів і партнерів у своїх регіонах завдяки майже 50-річному розвитку інноваційних та енергоефективних систем кондиціювання повітря. На сьогоднішній день компанія Daikin Europe також є лідером на ринку теплових насосів у Європі та добре відома завдяки гідравлічним тепловим насосам Daikin Altherma для приватного опалення, які були запроваджені в 2006 році. Завдяки високому попиту на опалення з низьким вмістом вуглецю в Європі, ці теплові насоси виготовляються на заводах Бельгії, Чехії та Німеччини в Європі.

В останні роки компанія Daikin Europe додала комплексні рішення для холодильного ланцюжка до своїх напрямків діяльності. Окрім власних інновацій у сфері холодильного обладнання, компанія розширила портфоліо та мережу шляхом кількох придбань. У 2016 році Daikin Europe N.V. придбала Zanotti, італійського виробника промислового та транспортного холодильного обладнання. У 2017 році Hubbard (Велика Британія) була інтегрована до Групи Daikin, а незабаром і Tewis Smart Systems (Іспанія). Останнім придбанням для підсилення повної лінійки мереж роздрібної торгівлі холодильними системами стала глобальна холодильна група AHT Cooling Systems GmbH зі штаб-квартирою в Австрії.

Про Daikin Industries Ltd.

Компанія Daikin Industries Ltd., розташована в Осаці, Японія, налічує близько 89 000 фахівців по всьому світу, а обсяг продажів у 2021 фінансовому році (з 1 квітня 2021 року до 31 березня 2022 року) склав €23,7 млрд. Компанія є світовим лідером на ринку теплових насосів і систем кондиціювання повітря, а також фільтрації повітря. Daikin Industries Ltd. є єдиним виробником кондиціонерів у світі, який розробляє та виробляє всі важливі компоненти, такі як холодоагенти, компресори та електроніка, власними силами.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.