Daikin презентує новий тепловий насос з використанням 100% свіжого повітря

Daikin презентує новий тепловий насос з використанням 100% свіжого повітря

04.08.2020 / Новини Daikin

Сполучені Штати: Компанія Daikin Applied представила нове покоління технології теплового насоса, що забезпечує нагрівання та охолодження за будь-яких кліматичних умов з використанням 100% свіжого повітря.

SmartSource® Dedicated Outdoor Air System, або DOAS – спеціалізована інтелектуальна система виробництва Daikin для роботи з зовнішнім повітрям, оснащена технологією нагріву SmartBoost Heat™, що дозволяє обробку вхідного повітря навіть з температурою 0°F (-18°C) без попереднього нагрівання. В той же час, тепловий насос досягає ефективності, що на 49% вище мінімального показника, визначеного стандартом ASHRAE 90.1-2016.

"Досягнення оптимального балансу між підтримкою свіжого чистого повітря в будівлі і рентабельністю цього процесу – доволі складне завдання, але надзвичайно важливе сьогодні, особливо тоді коли ми думаємо про здорове внутрішнє оточення в приміщеннях", зазначив Alan Youker, менеджер з продукції компанії Daikin Applied.

SmartSource DOAS використовує теплообмінник попереднього підігріву повітря гарячим холодоагентом, що є компонентом теплового насоса з водяним джерелом тепла, на додаток до основного системного теплообміннику прямого розширення DX. Отримані в результаті показники ефективності нагріву ISCOP2  – до 5,1 у відповідності до стандарту AHRI 920-2020 – у поєднанні з останніми досягненнями в сегменті двигунів з електронною комутацією та інноваційною технологією левітаційного вентилятору допомагають забезпечити продуктивність преміум класу.

Система застосовує тандемні спіральні компресори, що забезпечують вісім ступенів управління нагріванням та охолодженням – від 100% до 30% робочої потужності.

Програмовані опції забезпечують управління постійним або змінним повітряним потоком в діапазоні від 70 до 200% від номінального значення витрат повітря, а також показники зовнішнього статичного тиску понад 2 дюйма, що досягається за умов номінальних системних витрат повітря.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.