DAIKIN презентує нову серію теплових насосів Altherma 3 на холодильному агенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт

DAIKIN презентує нову серію теплових насосів Altherma 3 на холодильному агенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт

16.01.2019 / Новини Daikin

Нова серія теплових насосів Daikin Altherma 3 на холодильному агенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт пропонує екологічно чисте рішення для опалення помешкання, поєднуючи новітню компресорну технологію Daikin з елегантним дизайном, відзначеним престижними нагородами.

Виведення на ринок нової серії Daikin Altherma 3 на холодоагенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт розширює лінійку теплових насосів Daikin Altherma на R-32, доповнюючи існуючі типорозміри 4, 6 і 8 кВт з метою оптимізації вибору варіантів опалення та задоволення будь-яких індивідуальних потреб домовласників щодо комфорту та енергетичної ефективності.

Серія теплових насосів Daikin Altherma 3 на R-32 потужністю 11-14-16 кВт доступна як однофазна версія для реверсивних та лише-опалювальних аплікацій. Досягаючи температури води на виході з теплообмінника до 60°C за температури навколишнього середовища -10°C без необхідності резервного нагрівача, нова серія гарантує повноцінну роботу системи за температури до -28°C, що робить її, разом з компактним дизайном внутрішніх блоків, ідеальним рішенням для нових будівель на базі проектів з підігрівом підлоги, а також реконструйованих, що вимагають високої продуктивності для існуючих радіаторів. Низький рівень робочого шуму підвищує рівень комфорту для кінцевого споживача, дозволяючи використовувати систему в міських районах, чутливих до шуму.

Високий рівень гнучкості

Моделі нових гідросплітових зовнішніх блоків Daikin Altherma 3 на холодильному агенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт підключаються до низки внутрішніх блоків, у тому числі настінних, інтегрованих підлогових та інтегрованих дво-зональних підлогових.

Підвищена енергоефективність та душевний спокій

Як піонер холодоагенту R-32 з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP, Daikin має найширший асортимент технологічних рішень, доступний на ринку. Серія Daikin Altherma 3 на R-32 потужністю 11-14-16 кВт є однією з широкого вибору опалювальних рішень для помешкань, працюючих на екологічно чистому холодоагенті, що використовує на 30% менше холодоагентної заправки для досягнення підвищеного рівню продуктивності.

Розроблений для оптимального ступеню ефективності та комфорту, серія теплових насосів Daikin Altherma 3 на R-32 потужністю 11-14-16 кВт пропонує підвищену сезонну ефективність класу до А ++ з додатковою (до 30%) тепловою потужністю у порівнянні з попередніми серіями.

Нові зовнішні гідросплітові блоки відрізняються більшою площею поверхні теплообмінника для поліпшення продуктивності та газоінжекторним інверторним компресором для оптимального споживання енергії. Герметичні холодоагентні контури забезпечують додаткову надійність системи та усувають ризики витоку холодоагенту. Оптимізований багатоступеневий захист від замерзання забезпечує системну надійність в умовах будь-яких температур. Для підвищеного захисту було впроваджено ряд антикорозійних заходів.

Перспектива, відзначена нагородами

Переможець престижних конкурсів Red Dot та IF Design Awards у 2018 році, внутрішні блоки Daikin Altherma 3 на холодоагенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт пропонують елегантні обтічні форми у сірому або білому кольорі. Це доповнюється вражаючим зовнішнім виглядом нового контролера Madoka, також лауреатом міжнародної премії, що доступний у білому, сріблястому або чорному кольорі для поєднання з будь-яким декором.

Зручні монтаж та введення в експлуатацію

Як і в інших системах Daikin Altherma, головним фактором у розробці серії Daikin Altherma 3 на R-32 потужністю 11-14-16 кВт є забезпечення установників можливістю специфікації, інсталяції та конфігурування нових систем якомога простіше і швидше.

У випадку лише водяного підключення до зовнішнього блоку, не вимагається ліцензія на роботу з пофлюорованими газами. Внутрішні блоки, що інсталюються на підлозі, поставляються разом з усіма основними гідравлічними компонентами, змонтованими на заводі. Зменшена площа інсталяції розміром 595 х 600 мм забезпечує максимальну гнучкість у розташуванні блоку, що особливо корисно у випадку проектів заміни котлів за умов обмеженого простору.

Як і існуючі моделі потужністю 4-8 кВт, внутрішні блоки серії 11-14-16 кВт, як настінні так і підлогові, забезпечують легкий доступ для інсталяції та технічного обслуговування, при цьому всі гідравлічні компоненти встановлені на верхній частині блоку, а сервісний доступ здійснюється через відкидну контактну панель для чіткого огляду та зручної роботи.

Введення в експлуатацію системи значно спрощено завдяки вбудованій процедурі, що дозволяє завершити роботу за дев’ять простих кроків.

Крім того, введення в експлуатацію може бути виконане зручним способом за допомогою завантаження налаштувань з USB-накопичувача.

Контроль з будь-якого місця

Удосконалений дизайн системи забезпечує легке керування або локально, або дистанційно за допомогою програмного забезпечення для смартфонів, інтегрованої в систему управління будинком.

Впровадження нових стандартів

Компанія Daikin постійно розробляє рішення для опалення житла з метою пропозиції домовласникам найвищого рівню продуктивності і економії палива, а також встановлення нових стандартів оптимального дизайну.

З випуском на ринок нової високопродуктивної серії теплових насосів Daikin Altherma 3 на холодоагенті R-32 потужністю 11-14-16 кВт, Daikin може запропонувати максимально широкий вибір екологічно безпечних рішень на R32 для опалення будинку.

Нова серія Daikin Altherma 3 на R-32 потужністю 11-14-16 кВт буде доступною з наступного місяця.

Daikin Europe N,.V. – Довідка

Компанія Daikin Europe N.V. є провідним Європейським виробником систем кондиціювання повітря, теплових насосів та холодильного обладнання з приблизно 5,500 співробітниками на всьому континенті та 10 головними виробничими підприємствами у Бельгії, Республіці Чехія, Німеччині, Італії, Туреччині та Великій Британії.

Глобально, компанія Daikin відома своїм інноваційним підходом до розробки продукції, неперевершеною якістю, а також найвищим рівнем універсальності своїх комплексних кліматичних рішень. Спираючись на більш ніж 90-річний досвід у розробці та виробництві опалювальних на охолоджувальних технологій, Daikin є ринковим лідером у галузі теплових насосів. Технологічні рішення Daikin VRV та Daikin Altherma на базі теплового насосу є найбільш популярними, з точки зору продажу, системами в Європі, з більш ніж 500,000 системами, доставленими наразі своїм замовникам.

: DAIKIN EUROPE N.V / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.