Daikin презентує нову URUSARA 7 з двома повітряними потоками

Daikin презентує нову URUSARA 7 з двома повітряними потоками

30.01.2017 / Новини Daikin

4 жовтня минулого року світовий кліматичний лідер DAIKIN провів у Токіо приватне шоу, протягом якого пресі було представлено нові побутові кондиціонери.

1 листопада 2016 року DAIKIN розпочав випуск кондиціонерів моделі UruSara 7 серії R не тільки з традиційним циркуляційним повітряним потоком, а також з вертикальним потоком повітря власної розробки для охолодження приміщень, що вже був застосований для опалення кімнат та інших помешкань. Нові системи було презентовано Kuniharu Yachi, менеджером Департаменту продажу кондиціонерів повітря та Toshiyuki Imanaka, провідним інженером Департаменту виробництва кондиціонерних систем.

Влітку виникає тенденція до нерівномірного розповсюдження температури в приміщенні внаслідок потрапляння всередину тепла через стіни, стелю, вікна та підлогу, що значно підсилює відчуття користувацького дискомфорту. Завдяки поєднанню циркуляційного повітряного потоку, котрий скеровано вздовж стельової поверхні для досягнення найдальшої стіни кімнати, з режимом вертикального потоку, коли повітря спрямовано уздовж стіни, кондиціонери UruSara 7 серії R швидко усувають нерівномірне розповсюдження температури та запобігають безпосередньому впливу повітряного потоку на людину.

Підчас режиму охолодження повітряний потік, що циркулює, збурює повітря в приміщенні з метою перешкоджання тепловому випроміненню навіть від найдальшої стіни кімнати. Тимчасом, вертикальний потік повітря усуває ефект випромінення тепла від стіни із працюючим внутрішнім блоком, де температура стіни зазвичай зростає. Завдяки цим двом типам повітряного потоку, користувачі вже не відчувають дискомфорт, скільки б довго вони не перебували в приміщенні. Навіть у найбільш віддалених кутках великих житлових кімнат, нові кондиціонери забезпечують комфортне середовище через стрімке – з потрійною швидкістю – охолодження на відміну від звичайного режиму кулінгу.

Системи серії R також оснащені більш розвинутим автоматичним режимом еко-комфорту «Comfortable Eco Auto», що регулює температуру та вологість, з якими користувач досягає комфортного рівня за допомогою лише єдиного натиску відповідної кнопки на пульту дистанційного керування. В режим Comfortable Eco Auto інтегровано функцію реєстрації робочої поведінки внутрішнього блоку. 20%-е зниження енергоспоживання підчас старту кондиціонера, коли система споживає найбільшу кількість електрики, може здійснюватися через робочий режим, що придатний для специфічних кімнатних умов. Нові моделі можуть зробити вагомий внесок у подальше підвищення користувацького комфорту та заощадження енергії через запобігання переохолодженню або нагріванню підчас запуску кондиціонера.

: Jarn / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.