Daikin пропонує шумопоглинальний кожух Dagmute для теплового насосу Altherma 3 R

Daikin пропонує шумопоглинальний кожух Dagmute для теплового насосу Altherma 3 R

18.04.2024 / Новини Daikin

НІМЕЧЧИНА: Сучасні теплові насоси, завдяки своїй винятково безшумній роботі, розроблені відповідно до вимог житлових приміщень і тому не потребують додаткової шумоізоляції. В місцях щільних забудов, наприклад, в житлових масивах з терасами, де місце розташування теплового насоса нажаль не можна вибрати достатньо гнучко, мешканці можуть ще більше мінімізувати робочий шум свого теплового насосу за допомогою шумопоглинального кожуха. Для зовнішніх блоків Altherma 3-R від 4 до 8 кВт, компанія Daikin пропонує ринку інноваційне рішення, що додатково знижує рівень робочого шуму на 4,5 дБ(А).

Шумопоглинальний кожух Dagmute – © Daikin

Шумопоглинальний кожух Dagmute повністю закриває зовнішній блок, що також зменшує сприйняття шуму, адже сприйняття шумового забруднення часто збільшується, коли споживач має прямий вид на джерело випромінювання. Шумопоглинальний кожух Dagmute з розмірами заввишки 1110 мм × завширшки 1140 мм × глибиною 955 мм доступний у кольорі сірого антрациту (RAL 7016, порошкове покриття) і оснащений чорною підставною консоллю. Для індивідуального дизайну передня панель може бути обрана як версія з дерев’яними панелями з сосни або як металева панель з порошковим покриттям у чорному кольорі (RAL 9004).

Встановлення шумопоглинального кожуха мало впливає на продуктивність обігріву зовнішнього блоку. Він розроблений для забезпечення потоку повітря та продуктивності, максимально наближеної до стандартних умов, і захищає тепловий насос від впливу навколишнього середовища. Шумопоглинальний кожух легко встановлюється, тоді як зовнішній блок швидко доступний для обслуговування.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.