DAIKIN проводить серію регіональних семінарів в Україні

DAIKIN проводить серію регіональних семінарів в Україні

17.10.2017 / Новини Daikin

4 жовтня в Херсоні, 6 жовтня в Дніпрі, 10 жовтня у Львові та 12 жовтня у Вінниці, провідний світовий виробник кліматичного обладнання DAIKIN Europe N.V., за організаційного сприяння своїх українських дистриб’юторів, провів серію запланованих семінарів на тему ‘Економічне опалення на основі теплових насосів Daikin Altherma і спліт-систем для оптимального опалення’, призначених для власних дилерських організацій та незалежних опалювальних підприємств, що працюють на опалювальному ринку країни.

У кожному з чотирьох заходів прийняли участь близько 40 регіональних представників дилерської мережи компанії DAIKIN в Україні та незалежних опалювальних операторів.

Після вступної промови та корпоративної презентації відповідальних за продаж обладнання DAIKIN в Україні від компанії DAIKIN Europe N.V. Маттіаса ван Фоорен та Єлєни Дємєнтьєвої, слово отримали фахівці українських дистриб’юторських компаній.

Протягом усіх чотирьох семінарів, Олег Корнієнко, керівник напрямку теплових насосів DAIKIN Altherma в компанії ЛІКОНД, представляв слухачам теплові насоси виробництва DAIKIN в якості теплового джерела, а також модельний ряд низькотемпературного обладнання DAIKIN Altherma, в той час як Костянтин Лобановський, головний інженер компанії ЛІКОНД, знайомив українських опалювальних фахівців з прикладами стандартних застосувань та розрахунку теплових насосів DAIKIN Altherma типу повітря-вода виробництва DAIKIN.

Представники компанії ДДУ-Груп в свою чергу виступали з презентаціями, що стосувалися лінійки опалювальної продукції компанії DAIKIN, високотемпературних теплових насосів DAIKIN Altherma, теплового насосу DAIKIN Altherma типу FLEX, а також спліт-систем для оптимального опалення виробництва DAIKIN.

Після закінчення семінарів, керівники та фахівці місцевих інсталяційних опалювальних компаній української дилерської мережі DAIKIN мали чудову нагоду поспілкуватися у неформальному оточенні з представниками компанії DAIKIN та фахівцями українських дистриб’юторів DAIKIN, а також обговорити найбільш актуальні питання.

: ЛІКОНД / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.