Daikin розпочинає будівництво першого польського заводу з теплових насосів

Daikin розпочинає будівництво першого польського заводу з теплових насосів

06.04.2023 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ – Авторитетний європейський кліматичний виробник Daikin Europe N.V. розпочав будівництво свого нового заводу з виробництва побутових теплових насосів у польській Łódź, що стане першим виробничим майданчиком компанії в цій східно-європейській країні. Інвестиції славетного глобального ринкового лідера Daikin у розмірі €300 млн. створять 3000 нових робочих місць до 2030 року, що є найбільшою іноземною інвестицією в Польщу за останні роки. Завершення будівництва заплановане на квітень 2024 року, нова фабрика почне роботу в липні того ж року.

Церемонія закладки першого каменю за участю високопосадовців

Церемонія закладки відбулася 4 квітня на новому майданчику Daikin площею 320 000 м2 у містечку Ksawerów поблизу Łódź в центральній Польщі. Вище керівництво компанії Daikin Europe провело традиційну японську церемонію закладки фундаменту за участю високопоставлених представників польського уряду та амбасадора Японії в Польщі.

Значні інвестиції в розмірі €300 млн. в нову виробничу базу мають на меті ще більше зміцнити бізнес теплових насосів компанії Daikin на швидко зростаючому європейському ринку.

Вибір Польщі для будівництва нового заводу дозволить Daikin отримати доступ до найбільшого резерву кваліфікованих кадрів у Східній Європі та сприяти створенню робочих місць. Обране місце має багато логістичних переваг з точки зору доступу до ринків і стабільного ланцюжка поставок.

Інвестиції в €300 млн. відповідають місцевій Стратегії Близькості

“Цього року Daikin Europe відзначає надзвичайно важливий етап свого розвитку – 50-ту річницю бізнес діяльності в Європі. Ми працюємо по всій Європі з початку виробництва в 1973 році на нашому першому європейському заводі в бельгійському Ostend. Базуючись на нашій Стратегії Близькості, ми укорінені на місцевому рівні та виробляємо нашу продукцію в безпосередній близькості до ринку. З нашими інвестиціями в €300 млн. в Польщі, ми передбачаємо створення 3000 робочих місць до 2030 року та розвиток співпраці з місцевими постачальниками на багато років вперед”, зазначив Masatsugu Minaka, голова правління Daikin Europe N.V. і старший виконавчий директор Daikin Industries Ltd.

Найбільші іноземні інвестиції в Польщу за останні роки

“На початку липня минулого року, ми спільно з прем’єр-міністром Польщі Mateusz Morawiecki і топ-менеджерами Daikin оголосили про нову інвестицію Daikin в Ksawerów поблизу Łódź. Я радий, що ми сьогодні продовжуємо реалізацію цього надзвичайно важливого проекту для Польщі та регіону Łódź. Нове виробниче підприємство Daikin є найбільшою іноземною інвестицією в Польщу за останні роки та найбільшою за всю історію спеціальної економічної зони Łódź”, підкреслює Waldemar Buda, міністр розвитку та технологій Республіки Польща. “Наше зручне географічне розташування, розмір ринку, кваліфіковані кадри, кількість університетів і стимули, які пропонуються інвесторам, є одними з наших ключових активів. Польська економіка демонструє свою силу та життєздатність, і новий завод Daikin є чудовим підтвердженням цього”, додає Buda.

Підвищений попит на енергоефективні теплові насоси

Як одна з найбільш швидкозростаючих компаній Європи, ринковий лідер Daikin нарощує виробництво енергоефективних теплових насосів з метою задоволення зростаючого попиту в рамках переходу Європи на чисту енергію. Очікується, що до 2025 року щонайменше 3,5 мільйона теплових насосів будуть встановлюватися щороку в Європі, що представлятиме річні темпи зростання понад 30%.

Нова польська фабрика вписується в Стратегію Близькості Daikin, тобто всі продукти, що реалізуються в Європі, також розробляються та виготовляються в Європі для задоволення місцевих потреб. На цій виробничій базі разом із наявними європейськими заводами в Бельгії, Чехії та Німеччині виготовлятиметься найбільша кількість побутових теплових насосів Daikin у Європі.

Церемонія закладки першого каменю

Як відповідальний лідер ринку, що швидко розвивається, ми ставимо на перше місце потреби наших спільнот, співробітників, замовників і партнерів.

Церемонія закладки фундаменту, японською ‘tokoshizume no matsuri’, завжди проводиться перед початком будівництва. Ця релігійна церемонія японського походження полягає в тому, щоб заспокоїти і поклонитися богам землі, попросити дозволу на роботу та помолитися за безпеку робітничого персоналу та будівлі підчас будівництва.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.