Daikin розширює пропозицію опалювальних рішень для заміни бойлерів

Daikin розширює пропозицію опалювальних рішень для заміни бойлерів

25.11.2021 / Новини Daikin

Brussels – Провідний кліматичний і опалювальний виробник Daikin Europe виводить на ринок тепловий насос Daikin Altherma 3 H MT, середньотемпературний гідроспліт, що забезпечує абсолютно нове рішення для щойно побудованих будинків і замінює забруднюючі навколишнє середовище бойлери. Розширення існуючого асортименту теплових насосів Daikin ідеально вписується в місію компанії щодо декарбонізації Європи та її бачення застосувати тепловий насос у кожному європейському помешканні. Опалювальне рішення Daikin Altherma 3 H MT, тихіше та ефективніше, ніж будь-коли, є результатом унікальної співпраці між компаніями Daikin Europe та Daikin Japan.

В якості ринкового лідера та справжнього прихильника декарбонізації, Daikin прогнозує застосування теплового насосу у кожному домі, що має повністю замінити бойлери. Саме з цієї причини компанія прагне розширити свій існуючий модельний ряд теплових насосів для проектів модернізації та реновації. Завдяки опалювальному рішенню Altherma 3 H MT Daikin підтверджує серйозність своєї місії, забезпечуючи ринок новою системою для заміни газових бойлерів у будинках, побудованих після 1990 року. Новий продукт є розширенням асортименту високотемпературних теплових насосів Daikin Altherma 3 H HT, призначених для заміни рідинно-паливних бойлерів у старих будинках.

Найбільш продуктивне і безшумне рішення для декарбонізації нових будинків

Daikin Altherma 3 H MT — середньотемпературний тепловий насос у гідросплітовому виконанні, призначений для заміни газових бойлерів у будинках, побудованих з 1990 року. Середньотемпературні теплові насоси повітря-вода характеризуються температурою теплоносія, або води на виході з теплообмінника LWT, до 65°C, що цілком достатньо для обігріву нових радіаторів в таких будинках. Система також може поєднуватися з теплою підлогою, обумовленою більш низькими температурами, якщо планується встановлення її підчас ремонту.

Під час розробки системи Daikin Altherma 3 H MT особлива увага приділялася шумовим і опалювальним характеристикам, а також дизайну. Тепловий насос Daikin Altherma 3 H MT є одним з найтихіших у своїй категорії. Рівень звукового тиску відповідає рівню шуму 38 дБА на відстані від 3 метрів зі зниженням до 35 дБА в режимі низького звуку, що дорівнює шумовому показнику в діапазоні між щебетанням птахів і розслабленим сеансом читання в бібліотеці. Подвійне зниження шуму досягається за рахунок тришарової ізоляції компресора та гумових прокладок між нижньою та антивібраційною пластиною.

Щодо системної продуктивності, новий тепловий насос демонструє вражаючі результати навіть взимку. Робочий діапазон знижений до зовнішньої температури -28°C, а також може забезпечити температуру теплоносія LWT до 65°C за зовнішньої температури -15°C, покладаючись лише на тепловий насос. Daikin Altherma 3 H MT досягає рівню енергоефективності опалення приміщень до A+++ (максимальна) і до A+ (максимальна) для підготовки гарячої води для побутових потреб. Дизайн зовнішнього блоку відповідає потребам клієнтів, які цінують витонченість: чорна передня решітка складається з горизонтальних ліній, що приховують вентилятор, плаский сірий корпус ‘вписує’ тепловий насос в будь-яке можливе інтер’єрне середовище.

Унікальна співпраця з Daikin Japan

В якості розширення асортименту теплових насосів Daikin Altherma 3 H HT, система 3 H MT також є результатом співпраці між компаніями Daikin Europe та Daikin Japan. Такі компоненти, як вентилятор, конструкція та компресор з подвійним впорскуванням, були розроблені та створені обома сторонами, вперше для розробницького департаменту Daikin Heating & Renewables SBU. Зазвичай Daikin Japan консультує Європейський Центр Розробок Daikin щодо специфікацій та тестування продукції. Але тепер, вперше, співпраця пішла на крок далі. Patrick Crombez, генеральний директор напрямку опалення та поновлюваних джерел енергії, зокрема зазначив: “Тепловий насос Daikin Altherma 3 H MT — новий крок вперед у нашій місії забезпечення цими технологічними опалювальними рішеннями кожного помешкання, а в цьому випадку — повністю замінити газові бойлери в нещодавно зведених будинках. Ми надзвичайно раді запропонувати Європейському споживачеві нову систему, вироблену в Європі”.

Технічні характеристики теплового насосу Daikin Altherma 3 H серії MT:

  • Доступний у 3 класах: 08, 12, 14 кВт, 1 та 3 фази
  • Розміри (ВxШxГ): 1003 x 1270 x 533 мм
  • Енергоефективність до A+++ (обігрів приміщень)
  • Енергоефективність до А+ (підготовка гарячої води)
  • Робочий діапазон до -28°C
  • Температура теплоносія LWT 65°C за зовнішньої температури -15°C
  • Поєднання з 3 різними внутрішніми блоками, настінними, підлоговими з вбудованим баком, підлоговими з баком ECH2O.
  • Готовність підключення до хмарного сервісу.
: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.