Daikin розширює виробничі потужності теплових насосів у Німеччині

Daikin розширює виробничі потужності теплових насосів у Німеччині

04.10.2022 / Новини Daikin

Brussels – Відомий кліматичний і опалювальний виробник Daikin Europe N.V. оголосив про розширення своєї німецької виробничої бази теплових насосів у місцевому Güglingen. Розширення є частиною Стратегічного Плану Управління компанії Daikin Europe на 2025 рік, що спрямований на задоволення зростаючого попиту на теплові насоси на європейському континенті шляхом інвестування в місцеві виробничі потужності.

  • До 2025 року три нові виробничі лінії збільшать більш ніж втричі обсяги виробництва продукції;
  • Розширення в Німеччині базується на стратегії наближення виробництва до ринку;
  • Розширення дозволяє задовольнити зростаючий попит на теплові насоси в Європі.

Збільшення потужностей виробництва теплових насосів у Німеччині

Filip De Graeve.jpgПротягом останніх років компанія Daikin Manufacturing Germany GmbH стабільно нарощувала обсяги виробництва теплових насосів. Завдяки новим інвестиціям підприємство прискорить розширення своїх виробничих потужностей у Німеччині і саме з цією метою компанія Daikin придбала сусідню земельну ділянку площею 22 000 м² з виробничими та офісними приміщеннями в місті Güglingen. Реконструкція та інтеграція потужностей в існуючу виробничу зону дозволить німецькому заводу Daikin до 2025 року потроїти поточні обсяги віробництва. Додатково, компанія працевлаштуватиме 500 нових співробітників для здійснення своїх планів зростання.

“Розширення нашого заводу дозволить нам забезпечити стабільне постачання високоякісної опалювальної продукції для швидкозростаючого ринку”, пояснює Filip De Graeve, керуючий директор Daikin Manufacturing Germany GmbH і Daikin Airconditioning Germany GmbH.

Стратегія наближеності до ринку споживання гарантує своєчасну доступність теплових насосів преміум-класу в Європі

Martin Dieryckx.jpgDaikin зазвичай виробляє свою продукцію на ринках, які й обслуговує, тому побутові теплові насоси компанії, що продаються в Європі, повністю розроблені та виготовлені саме в Європі. Зазначені вище інвестиції Daikin у фабрику в Німеччині засновані на стратегії близькості до ринків. Hiromitsu Iwasaki, віце-президент Daikin Europe N.V., зокрема зазначив: “Daikin є єдиним продуцентом у світі, що розробляє та виробляє обладнання для опалення, охолодження та кондиціювання повітря, а також компресори та холодоагенти, що використовуються в цих технологіях. Протягом нашої майже 100-річної історії ми досягли надзвичайно високого рівню технологічної експертизи в галузі теплових насосів. Завдяки інвестиціям в німецьке виробництво, ми створюємо додаткові потужності з метою забезпечення вчасного постачання підвищених обсягів теплових насосів преміум-класу компанії Daikin на європейський ринок”.’

Інвестиції в інновації та підтримку енергетичного переходу

Очікується, що до 2025 року річний попит на побутові теплові насоси зросте втричі. “Очевидно, що теплові насоси відіграватимуть надзвичайно важливу роль у декарбонізації наших будинків і підприємств”, наголошує Martin Dieryckx, генеральний директор Центру Екологічних Досліджень компанії Daikin Europe N.V. “Як світовий лідер у розробці та виробництві теплових насосів, ми маємо чудові можливості для створення виробничих потужностей, необхідних для підтримки енергетичного переходу, що має величезне значення для майбутнього Європи”.

Як світовий лідер у розробці та виробництві теплових насосів, ми маємо чудові можливості для створення виробничих потужностей, необхідних для підтримки енергетичного переходу, що має величезне значення для майбутнього Європи.

Оголошення про інвестиції в Німеччині слідує за попередніми оголошеннями про розширення заводу теплових насосів у Бельгії та будівництво нового заводу з виробництва теплових насосів у Польщі. Раніше компанія Daikin Europe також оголосила про активізацію своєї науково-дослідницької діяльності, оскільки новий Центр Розвитку для регіону EMEA в бельгійському Ghent стане глобальним дослідницьким центром Daikin з теплових насосів.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.