Daikin співпрацює з Pluggit

Daikin співпрацює з Pluggit

24.06.2022 / Новини Daikin

Німеччина – З початку 2022 року компанія Daikin Germany співпрацює з місцевим вентиляційним фахівцем і постачальником кліматичних рішень для житлових приміщень Pluggit, завдяки чому обидва підприємства взаємно оптимізують свої пропозиції постачання продукції.

Встановлена вентиляційна система серії Avent виробництва Pluggit.

З 1993 року Pluggit розробляє та реалізує системи вентиляції з рекуперацією тепла для житлового будівництва і є частиною іспанської групи Soler & Palau Ventilation Group з 2013 року. Поєднання програм поставок обох компаній забезпечує в рамках співпраці оптимізований асортимент теплових насосів і вентиляційних рішень з рекуперацією тепла для житлових приміщень.

Синергія Daikin і Pluggit

Вентиляційні системи стають все більш популярними в житлових будинках. Кількість установок центральної вентиляції житлових приміщень з рекуперацією тепла в Німеччині зросла приблизно на 6% у 2020 році в порівнянні з попереднім роком і, таким чином, склала 52 000 систем. У першому кварталі 2021 року продажі також були приблизно на 10% вище, ніж за аналогічний період минулого року.

172102.jpeg“Завдяки співпраці з підприємством Pluggit, компанія Daikin задовольняє зростаючий попит на системи вентиляції для житлових будинків. В особі Pluggit ми знайшли відповідного партнера, з яким хотіли би реалізовувати майбутні проекти та встановлювати нові стандарти”, пояснює Michael Spork, менеджер з продажу систем опалення в Daikin Німеччина.

“Синергія наших двох компаній може бути використана для забезпечення якомога ефективної вентиляції в житлових будинках – до того ж з функцією рекуперації тепла”, додає Ralf Schiffer, керівник відділу управління продукцією компанії Pluggit.

У майбутньому весь модельний ряд теплових насосів Daikin Altherma можна буде об’єднати з вентиляційними системами Pluggit.

У майбутньому весь модельний ряд теплових насосів Daikin, включаючи Altherma 3 H MT для нових і старих будівель, що побачили ринок у листопаді 2021 року, можна буде об’єднати з численними центральними та децентралізованими системами вентиляції житлових приміщень з рекуперацією тепла виробництва Pluggit. Центральні системи включають настінні та стельові блоки серії Avent, прикладом децентралізованої системи є система вентиляції окремого приміщення серії iconVent від Pluggit.

Так починається співпраця Daikin і Pluggit

Перші проекти були реалізовані ще до офіційного початку співпраці: окремі виставкові зали в інформаційних центрах та регіональних офісах Daikin Німеччина були оснащені настінними та стельовими пристроями Pluggit. Взаємне навчання співробітників Daikin і Pluggit має підготувати початок успішної співпраці.

: TAG FACHPLANER / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.