Daikin сприятиме популяризації теплових насосів на фестивалі японської культури у Kew

Daikin сприятиме популяризації теплових насосів на фестивалі японської культури у Kew

08.07.2021 / Новини Daikin

Велика Британія: Компанія Daikin UK, дочірнє підприємство авторитетного японського кліматичного виробника, детально презентуватиме цієї осені усі переваги теплових насосів відвідувачам Королівського Ботанічного Саду Temperate House Kew, розташованого у Лондонському боро Richmond upon Thames.

У приміщеннях Королівського Ботанічного Саду Kew відбудеться жовтневий фестиваль японської культури.

Підприємство Daikin Велика Британія всіляко підтримуватиме перший японський фестиваль, що проходитиме у демонстраційному ботанічного саду Temperate House Kew з суботи 2 жовтня до неділі 31 жовтня.

Тоді як відвідувачі Королівського Ботанічного Саду Kew поринуть у мистецтво, рослинний світ та культуру Японії, експерти провідного світового виробника Daikin інформуватимуть гостей про надзвичайно важливу роль, що теплові насоси відіграватимуть в майбутньому опаленні будинків. Ключові опалювальні рішення розробки Daikin будуть представлені в інтерактивному мобільному шоурумі біля входу Brentford Gate.

“Оскільки наш бізнес був заснований в Японії майже 100 років тому, наша місія завжди полягала в створенні технологічних рішень для управління домашнім кліматом, що відповідають потребам будь-якого будинку та будь-якого способу життя. І ми прагнемо зробити це, дбаючи про навколишнє середовище та майбутні покоління – філософія, що не тільки тісно пов’язана, але й повністю відповідає етосу Kew”, наголошує Angela McGinlay, генеральний директор компанії Daikin Велика Британія.

McGinlay зокрема зазначила, що ініціатива дозволить Daikin безпосередньо взаємодіяти з аудиторією Kew, ознайомити їх з перевагами технології теплових насосів з повітряним джерелом тепла та заохотити їх здійснити перехід до безпечного опалення, забезпечуючи таким чином додаткову кількість потенційних замовників компанії.

Японський фестиваль відбуватиметься у Королівському Ботанічному Саду Temperate House Kew як свято японської культури, що глибоко укорінена в природі. Програма включатиме вражаючі садово-паркові виставки, що містять хризантему, національну квітку Японії, поряд із захоплюючим звуковим ландшафтом, натхненним японськими річками, водоспадами, горами та узбережжям.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.