Daikin випускає новий тепловий насос Altherma 3 R MT для середньотемпературних проектів

Daikin випускає новий тепловий насос Altherma 3 R MT для середньотемпературних проектів

11.09.2023 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: Авторитетний європейський опалювальний виробник Daikin Europe оголошує вихід на ринок нової спліт-версії фреонового теплового насосу Daikin Altherma 3 R MT типу повітря-вода для середньотемпературних застосувань.

Теплові насоси Daikin Altherma

Після випуску теплових насосів Altherma 3 H HT у 2019 році та Altherma 3 H MT у 2021 році компанія Daikin вирішила розробити нову спліт-версію фреонового теплового насосу Altherma 3 R MT, що має замінити існуючу систему Daikin Altherma HT в осяжному майбутньому.

Тепловий насос Altherma 3 R MT продемонстрував вражаючі результати навіть взимку за умов зовнішніх температурах до -25°C. Система забезпечує температуру теплоносія до 65°C за зовнішньої температури -15°C, покладаючись лише на роботу теплового насоса.

Рівень шуму нового теплового насосу становить 35 дБА в режимі низького шуму на відстані 3 м і досягає класу енергоспоживання A+++ в режимі опалення приміщень і A+ (максимум) підчас підготовки побутової гарячої води.

cq5dam.web.1280.1280.jpegДоступна в трьох розмірах 8 кВт, 10 кВт і 12 кВт, серія теплових насосів Altherma 3 R MT сумісна з трьома різними внутрішніми блоками: настінним, підлоговим з вбудованим баком та підлоговим з баком ECH2O.

Системні особливості

  • Зовнішній блок відбирає тепло від зовнішнього повітря навіть за температури -25°C;
  • Зовнішній блок забезпечує температуру теплоносія 65°C за умов температури навколишнього середовища -15°C тільки ресурсами теплового насоса;
  • Зовнішній блок обмежує втрати теплової потужності за умов температури навколишнього середовища -15°C;
  • Вибір холодоагенту R-32 зменшує вплив на навколишнє середовище на 68% порівняно з робочою рідиною R-410A, безпосередньо призводить до зниження споживання енергії завдяки високій енергоефективності та зменшення холодоагентної заправки на 30%;
  • Комплект системи містить картридж WLAN.

Новий тепловий насос може застосовуватися в комбінації з наступними блоками:

Системні переваги

  • Гарантована робота до -25°C – теплові насоси Daikin призначені для будь-якого клімату і витримують суворі зимові умови з робочим діапазоном до -25°C
  • Додаток Onecta – керування кліматом у приміщенні з будь-якого місця за допомогою смартфона або планшета.
: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.