Daikin випускає нову модель Daikin Altherma 3 M низької потужності, завершуючи лінійку моноблоків на R-32

Daikin випускає нову модель Daikin Altherma 3 M низької потужності, завершуючи лінійку моноблоків на R-32

01.07.2022 / Новини Daikin

Брюссель, 28 червня 2022 р. – Компанія Daikin Europe випустила новий тепловий насос Daikin Altherma 3 M низької потужності для невеликих будинків. Тепловий насос, що раніше випускався в типорозмірах від 9 кВт до 16 кВт, доступний відтепер у трьох менших типорозмірах: 4-6-8 кВт. Завдяки незмінній компактності, функціональному дизайну та підвищеним характеристикам система ідеально підходить для невеликих приміщень. Новий тепловий насос завершує таким чином модельний ряд моноблоків виробництва Daikin на холодильному агенті R-32.

Новий екологічний моноблок невеликої потужності для невеликих будинків

Daikin Altherma 3 M — це моноблоковий тепловий насос повітря-вода на холодоагенті R-32, що забезпечує опалення, охолодження та підготовку гарячої води. Цей моноблоковий тепловий насос був вперше випущений у 2020 році з потужністю від 9 кВт до 16 кВт для забезпечення опалення та охолодження високої потужності. Новий Daikin Altherma 3 M доступний відтепер у трьох додаткових типорозмірах: 4, 6 та 8 кВт.

З трьома додатковими типорозмірами, компанія Daikin Europe має відтепер повний асортимент моноблочних теплових насосів на холодоагенті R-32. Patrick Crombez, генеральний менеджер з опалення та відновлюваних джерел енергії в Daikin Europe зокрема зазначив: «У Daikin ми прагнемо встановити тепловий насос у кожному європейському будинку. Наш тепловий насос Daikin Altherma 3 M починався лише з великою потужністю, і ми були одними з перших, хто випустив моноблок на R-32 для великих будинків у той час. Тепер, коли Daikin Altherma 3 M доступний і для невеликих будинків, ми пропонуємо повний модельний ряд моноблоків на R-32 з лінійкою теплових насосів, що підходять для будь-якого європейського будинку, незалежно від того, наскільки він великий чи малий».

Виняткова компактність, функціональний дизайн і підвищена продуктивність

Завдяки своїм компактним розмірам і моноблоковому виконанню, система ідеально підходить для невеликих приміщень. Блок включає клемну коробку та додатковий резервний нагрівач, а також усі гідравлічні компоненти. Тому, його можна легко розмістити під будь-яким вікном, а оскільки немає внутрішнього блоку (за винятком баку побутової гарячої води), блок ідеально підходить для будинків, де простір значно обмежений. Що стосується дизайну, корпус Daikin Altherma 3 M також було оновлено: біла передня решітка з горизонтальних ліній приховує вентилятор. Всередині рухома клемна коробка полегшує роботи з інсталяції та введення системи в експлуатацію.
Новий тепловий насос Daikin Altherma 3 M замінює існуючу модель потужністю  5 кВт та 7 кВт і працює на холодоагенті R-410A. Заправлений робочою рідиною R-32, новий моноблок допомагає прискорити вкрай необхідний перехід до відновлюваних джерел опалення. Це зменшує вплив теплового насоса на навколишнє середовище на 70%.

Технічні характеристики моноблока Daikin Altherma 3 M

  • Доступний в версії лише для опалення та реверсивному варіанті
  • Розміри (ВxШxГ): 770x1250x362 мм
  • Енергетичне маркування: до A+++ (опалення приміщення)
  • Енергетичне маркування: до A+ (з баком для побутової гарячої води Daikin та тепловими накопичувачами)
  • Готовність до підключення до хмарного сервісу
  • Робота за умов зовнішньої температури до -25°C
  • Температура теплоносія 55°C за умов зовнішньої температури -15°C в режимі теплового насоса

Дисклеймер: цей прес-реліз опубліковано Daikin Europe. Продукція, представлена в цьому прес-релізі, може бути доступна не в усіх країнах.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.