Daikin вітає італійську стимулюючу ініціативу як екологічно безпечну концепцію

Daikin вітає італійську стимулюючу ініціативу як екологічно безпечну концепцію

20.08.2020 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: Славетний кліматичний виробник Daikin схвалює нову заохочувальну програму італійського уряду щодо широкого застосування теплових насосів, що пропонує кінцевому споживачеві відшкодування вартості у випадку придбання цієї опалювальної системи в якості концептуального плану для інших країн.

Новий італійський Супербонус вважається однією з найбільш амбітних – на сьогоднішній день – схем застосування теплового насоса із наданням 110% податкової знижки.

За словами представників Daikin, нова схема, що впроваджена минулого місяця, ‘забезпечує перспективний план для урядів інших країн, які намагаються досягти ‘зеленого’ відновлення у світі після пандемії Covid-19′.

Patrick Crombez, генеральний менеджер з опалення та відновлюваних джерел енергії при Daikin Europe, зокрема зазначив: ‘Теплові насоси стали вже вельми зрілою технологією, і італійська ініціатива допоможе споживачам переконатись, що ці опалювальні рішення є життєздатним варіантом для нових будівель і заміною котлів на викопному паливі’.

Купуючи тепловий насос або інше обладнання на поновлювальних або зелених джерелах енергії, споживачі отримують 110% відшкодування вартості їх опалювальної системи завдяки п’ятьом річним податковим канікулам. Податкові переваги застосовуватимуться до робіт з ремонту, на які виставлятимуться рахунки з 1 липня 2020 року до 31 грудня 2021 року.

Споживачі також мають можливість отримати знижку до 100% від вартості придбання опалювальної системи безпосередньо через системного інсталятора, який, у свою чергу, стає новим пред’явником кредиту та може подати заявку на податкові канікули. Іншим чином, вони можуть подати заявку на отримання грошового відшкодування в розмірі до 100% через "кредитну перепустку" до інсталятора системи опалення, банку або іншої третьої сторони. У цьому випадку кредит продається або передається новому пред’явнику.

Окрім скорочення викидів вуглецю в житловому секторі Італії та зменшення залежності країни від викопних видів палива, Daikin розглядає план окупності з екологічно раціональними енергетичними рішеннями, такі як теплові насоси, як нову норму для Італії.

‘Те, що відбувається в Італії, демонструє, що уряди можуть підтримувати галузеві ініціативи, створюючи оточення, в якому теплові насоси можуть процвітати і привертати увагу споживачів до збалансованих опалювальних рішень’, йдеться в повідомленні Daikin. ‘Супербонус закликає італійців уважніше переглянути екологічні переваги та загальну вартість володіння тепловим насосом по відношенню до традиційних опалювальних бойлерів. Це дає споживачам вирішальний ‘поштовх’ для розгляду екологічно безпечних альтернатив системам опалення, що працюють на викопному паливі. З часом країни отримають винагороду від своїх інвестицій у зростаючу галузь та екологічні переваги від зниження викидів CO2′.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.