Daikin завершує модельний ряд зовнішніх блоків Sky Air на R-32

Daikin завершує модельний ряд зовнішніх блоків Sky Air на R-32

19.02.2020 / Новини Daikin

Завдяки двом новим, винятково компактним серіям зовнішніх блоків Sky Air для невеликих комерційних проектів, світовий кліматичний гігант Daikin максимально відповідає вимогам кондиціонерних інсталяцій у щільно забудованих місцевостях. Перш за все, на будівлях в історичній частині міст, до яких нерідко надзвичайно важко дістатися. Суворі будівельні норми, фасади будинків, що захищені відповідним законом, як стародавні пам’ятки архітектури або дахи, що заставлені іншим обладнанням, перетворюють зовнішнє розташування кондиціонерних блоків на майже неможливий задум, і потребують таким чином кліматичних розробок непомітного дизайну. Дві нові системи Daikin Sky Air, RZA-D серії Advanced та RZAG-N серії Alpha, вражають своєю компактністю та простотою інсталяції.


Кондиціонери Daikin Sky Air є ідеальним рішенням для технічних та невеликих комерційних приміщень, як то ресторації, пекарні, автозаправні станції або бутіки та магазини. Обидві нові серії кондиціонерів Sky Air значно компактніші та менші за розміром, ніж їхні попередники. Зовнішні габарити нової моделі RZA-D серії Advanced, що прийшла на зміну попередньому зовнішньому блоку RZQ-C на холодильному агенті R-410A, зменшені навіть майже на 50%. Замість викиду повітря вгору як раніше, новий блок RZA-D оснащений вентиляторами фронтального видуву, що дозволяють підвищити гнучкість у виборі місця інсталяції.

Новий зовнішній блок Sky Air RZAG-N серії Alpha лише з одним вентиляторним двигуном і відповідно компактнішими розмірами замінить попередній Sky Air RZAG-M, що був оснащений двома вентиляторними двигунами. З габаритами 870 мм х 1100 мм х 460 мм і вагою лише від 70 кг до 92 кг (RZAG-N) або 117 кг (RZA-D) (залежно від номінальної потужності), зовнішні блоки обох серій легше транспортувати. Спеціальні відкидні дверцята на зовнішньому блоці полегшують доступ до технічних компонентів в задній частині корпусу, що забезпечує можливість сервісним інженерам зручніше здійснювати технічне обслуговування та налаштування. Завдяки чотирьом новим ергономічним ручкам, зовнішні блоки легко переносяться силами двох людей.


Зовнішні блоки обох нових серій Sky Air сумісні з усіма існуючими внутрішніми блоками Sky Air. Портфоліо внутрішніх блоків Sky Air доповнюється новим канальником FDA-A на R-32, що розроблений з новим корпусом у стилі інших канальних блоків, і ще працює ефективніше з новими двигунами.

Нова серія зовнішніх блоків Sky Air доступна з кінця жовтня (RZAG-N) та з кінця листопада (RZA-D) минулого року.

Завдяки чотирьом новим ергономічним ручкам, зовнішні блоки легко переносяться силами двох людей.

Порівняння розмірів попередника RZQ-C и нової моделі RZA-D серії Advanced. Габарити зменшені майже на 50%.

Новий зовнішній блок Sky Air RZAG-N серії Alpha лише з одним вентиляторним двигуном і відповідно компактнішими розмірами замінить попередній Sky Air RZAG-M, що був оснащений двома вентиляторними двигунами.

: TGA FACHPLANER / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.