Група Компаній Daikin оприлюднює Звіт про Сталий Розвиток 2021 року

Група Компаній Daikin оприлюднює Звіт про Сталий Розвиток 2021 року

29.09.2021 / Новини Daikin

Звіт про Сталий Розвиток Daikin 2021 року. Звіт про власну діяльність компанії значно сприяє розвитку екологічно безпечного суспільства.

Провідний світовий кліматичний виробник Daikin Industries Ltd. опублікував англомовну версію Звіту про Сталий Розвиток за 2021 рік, що наразі доступна на веб-сайті компанії. Звіт підсумовує основний підхід групи компаній Daikin до сприяння реалізації ідеї сталого суспільства за допомогою свого бізнесу, разом з результатами роботи 2020 фінансового року та планами на майбутнє.

Інтерес до повітря, в контексті його очищення та вентиляції приміщень, збільшився через поширення пандемії COVID-19, а рух до декарбонізації прискорився. За цих обставин виробник Daikin вважає, що соціальна місія компанії – максимально пом’якшити вплив глобального потепління, забезпечивши безпечне та надійне повітряне середовище людям у всьому світі.

В зазначеному Звіті група компаній Daikin пропонує свою позицію та підхід до формулювання та реалізації конкретних цілей та заходів, оскільки вона спрямована на досягнення нульових викидів парникових газів в межах Екологічного Бачення 2050 року. В своєму Стратегічному Плані Управління Fusion 25, що затверджує фінансовий 2025 рік в якості цільового, Daikin визначив ключові пункти: Виклики щодо Досягнення Вуглецевої Нейтральності та Створення Цінності за Допомогою Повітря, оскільки компанія прагне до реалізації обох внесків у екологічно раціональне суспільство, а також зростання всієї Групи.

Основні Пункти Звіту про Сталий Розвиток 2021 року

1. Особливості створення цінності для суспільства через бізнес

У Звіті Daikin представлено підхід та типову діяльність компанії у фінансовому 2020 році щодо вирішення соціальних питань з поміж основних пунктів Корпоративної Соціальної Відповідальності, що стосуються навколишнього середовища, створення нової вартості, задоволення замовників та людських ресурсів.

Навколишнє середовище: “Створення стандартів для декарбонізованого суспільства поряд із зацікавленими гравцями”

Стандарти, що дозволяють споживачам належним чином обирати енергоефективні продукти, мають істотне значення для зменшення споживання енергії, що супроводжує зростання світового попиту на кондиціонери повітря. У Бразилії Daikin працює у кооперації з промисловістю, урядом та науковими колами разом з неурядовими організаціями над оптимізацією стандартів енергоефективності. Уряду Бразилії Daikin надав інформаційну та технічну підтримку щодо зменшення споживання електроенергії за допомогою інверторних кондиціонерів, що призвело до затвердження нових маркувань енергії в липні 2020 року.

Задоволення клієнтів: “Оперативне забезпечення замовників технологічним рішенням для очищення повітря – як компанія-експерт на ринку роботи з повітрям”

Daikin Sustainability Report 2021Необхідність очищення повітря дедалі частіше сприймається як частина заходів щодо запобігання поширенню COVID-19. У Японії, окрім комерціалізації вентиляційного обладнання та створення служби підтримки з питань якості повітря та вентиляції приміщень, компанія Daikin розробила та надала відповідні рішення для різноманітних установ з метою запобігання поширенню інфекційної хвороби, включаючи виведення на ринок пристроїв з негативним тиском, що відповідають гострім потребам у медичних закладах та установах для людей похилого віку.

2. Частковий перегляд ключових тем Корпоративної Соціальної Відповідальності та покращена презентація кліматичної інформації

Підчас розробки Стратегічного Плану Управління Fusion 25, Daikin додатково оцінив вплив свого бізнесу у всьому світовому ланцюжку поставок з точки зору змін у зовнішньому середовищі, сильних сторін компанії та екологічної збалансованості, перш ніж звузити ініціативи, що мають найбільше значення. В результаті, компанія частково переглянула свої ключові пункти Корпоративної Соціальної Відповідальності та додала більше Цілей Сталого Розвитку, надавши пріоритет тим, у які вона може зробити вагомий внесок через свій бізнес.

Крім того, компанія розширила умови для розкриття інформації щодо кліматичних змін, які Daikin визнає однією з найважливіших соціальних проблем. Також були встановлені та оприлюднені тимчасові цілі щодо зменшення викидів парникових газів для реалізації вуглецевої нейтральності, як це викладено у Екологічному Баченні 2050, а про стан ініціатив щодо кліматичних змін було звітовано у відповідності до рекомендацій TCFD*1.

3. Звіт про цілі та досягнення фінансового 2020 року у Плані дій з Корпоративної Соціальної Відповідальності 2020

У 2016 році Daikin сформулював свій План дій з Корпоративної Соціальної Відповідальності на 2020 рік та встановив кількісні цілі та показники для досягнення ключових пунктів Корпоративної Соціальної Відповідальності у фінансовому 2020 році. Відтоді компанія щорічно моніторить прогрес по кожному пункту та неухильно пропагує прозорі та відверті корпоративні дії. Як результат, Daikin досяг поставлених цілей.

Приклади показника
на базі ключових пунктів
Цілі фінансового 2020 року підчас розробки Плану дій з Корпоративної Соціальної Відповідальності 2020 року Досягнення фінансового 2020 року
Сприяння скороченню викидів парникових газів Зменшення викидів парникових газів на 60 млн. тон в еквіваленті CO2 за рахунок сприяння впровадженню екологічно чистої продукції *2
  • Зменшення викидів парникових газів на 70 млн. тон в еквіваленті CO2 за рахунок сприяння світовому впровадженню екологічно чистої продукції
  • 98% обсягу продажів побутових кондиціонерів є екологічно свідома продукція
Зменшення викидів парникових газів підчас розробки та виробництва Зниження на 70% у порівнянні з фінансовим 2005 роком
(знижено до 1.58 млн. тон в еквіваленті CO2)
Зниження на 79% у порівнянні з фінансовим 2005 роком
(знижено до 1.08 млн. тон в еквіваленті CO2)

Звіт про Сталий Розвиток компанії Daikin 2021 року на сайті Daikin Industries, Ltd.: https://www.daikin.com/csr/report/

Наприкінці грудня Daikin також планує розмістити на своєму веб-сайті вичерпну інформацію про питання захисту навколишнього середовища, соціального забезпечення та контролю.

  • *1 TCFD: Оперативна робоча група щодо розкриття кліматично-пов’язаної фінансової інформації. Створена у 2015 році Радою з Фінансової Стабільності і рекомендує компаніям оцінити свої ризики та бізнес можливості в умовах кліматичних змін, повністю зрозуміти фінансовий вплив та розкрити інформацію.
  • *2 Продукція, що задовольняє одному або обом факторам, де “споживання електроенергії зменшено на 30% або краще порівнюється з звичайними моделями” або “використовується холодоагент, що має показник Потенціалу Глобального Потепління GWP, менший ніж 1/3 або більше, ніж у звичайних холодоагентів”.

Посилання: Sustainability Report 2021

Завантаження: Daikin Group Releases Its Sustainability Report 2021 (193KB)

: Daikin / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.