Heating Solutions Navigator від Daikin оснащений функцією швидкої генерації пропозиції

Heating Solutions Navigator від Daikin оснащений функцією швидкої генерації пропозиції

10.06.2022 / Новини Daikin

Брюссель – Компанія Daikin Europe суттєво покращила свій навігатор опалювальних рішень Heating Solutions Navigator для застосування монтажниками. Цифровий інструмент, що допомагає установникам підчас інсталяцій обладнання, відтепер оснащений функцією Quick Quotation, завдяки якій інсталятори можуть генерувати пропозиції або замовлення лише кількома кліками, що підвищує ступінь задоволення як самих установників, так і замовників. Навігатор опалювальних рішень є частиною екосистеми Stand By Me, розробленої Daikin для повної підтримки інсталяторів підчас роботи на об’єктах.

Нові пропозиції та замовлення лише кількома кліками

Навігатор Heating Solutions Navigator (HSN) компанії Daikin є набором цифрових інструментів, що допоможе установникам з першого контакту з замовниками через увесь процес монтажу та введення обладнання в експлуатацію. Система оновлена ​​новою функцією швидкої генерації пропозиції Quick Quotation, що дозволяє професіоналам Daikin всього за декілька кліків створити пропозицію та замовлення для всієї екосистеми Daikin, включаючи теплові насоси та випромінювачі тепла, а також контролери та аксесуари. Завдяки підключенню до навігатора HSN вартість пропозиції та матеріалів для замовлень автоматично надсилаються на платформу ProShop, забезпечуючи фахівців Daikin можливістю створення вичерпної пропозиції, яку можна запропонувати замовнику.

1.jpg

Навігатор HSN є ідеальним інструментом для монтажників, на основі якого вони можуть надати ідеальне рішення потреби замовника. Завдяки додатковій функції швидкої генерації пропозиції Quick Quotation, інсталятори заощаджують багато часу для створення замовлень і пропозицій. Patrick Crombez, генеральний директор напрямку опалення та поновлюваних джерел енергії в Daikin Europe коментує: “Функція швидкої генерації пропозиції є великою перемогою для обох сторін. Для монтажників підвищується рівень зручності, оскільки вони генерують пропозицію за пару хвилин, і для споживачів – отримання пропозиції набагато швидше. У Daikin задоволення замовників і монтажників є ключем до подальшого розвитку наших продуктів, і ми щодня працюємо над подальшою оптимізацією процесів спілкування з клієнтами для підвищення рівня їх задоволеності. Ми переконані, що нова функція в навігаторі HSN зробить саме це!”

Цифровий інструментарій для монтажників

Навігатор опалювальних рішень Heating Solutions Navigator — це цифровий набір інструментів, розроблений для підтримки професіоналів та монтажників Daikin підчас монтажу систем опалення і спрямований на забезпечення найкращого рішення для житлових будинків. Новий інструментарій допомагає підчас конфігурації системи та її налаштування. Розроблений у 2017 році, навігатор Heating Solutions Navigator є основним керівництвом для установника з першого контакту з замовником до постінсталяційного обслуговування та ремонту обладнання.

Навігатор HSN є частиною екосистеми Stand By Me компанії Daikin, розробленої для повної підтримки роботи установників на об’єкті. Усі інструменти для допомоги установникам пояснюються за допомогою ‘карти ліній метро’, причому HSN є першою лінією, на якій потрібно їхати. Дізнайтеся більше про ‘карту ліній метро’ компанії Daikin.

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.