Компанія Daikin Europe щодо плану REPowerEU: «Ще один стимул для прискорення досягнення цілей декарбонізації ЄС»

Компанія Daikin Europe щодо плану REPowerEU: «Ще один стимул для прискорення досягнення цілей декарбонізації ЄС»

09.05.2022 / Новини Daikin

Брюссель, 8 квітня 2022 року – компанія Daikin Europe, світовий лідер у галузі систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, висловила свою підтримку нещодавно запровадженій ініціативі REPowerEU. План спрямований на швидше скорочення споживання викопного палива, в тому числі за рахунок збільшення використання джерел відновлюваної енергії. Компанія Daikin Europe в минулому демонструвала свою підтримку Європейському «зеленому курсу» та пакету ініціатив Fit for 55 і також підтримує план REPowerEU спрямований на прискорення процесу декарбонізації Європи. План REPowerEU є ще одним тригером, необхідним для прискорення темпів переходу на  теплові насоси і досягнення цілей ЄС з декарбонізації, які компанія Daikin вже запропонувала у своєму 4-етапному практичному посібнику-керівництві.

Daikin підтримує план REPowerEU

Компанія Daikin Europe висловлює свою підтримку нещодавно запровадженому плану REPowerEU. REPowerEU – це спільна європейська ініціатива з переходу на більш доступну, безпечну та сталу енергію. Однією з цілей REPowerEU є швидше скорочення використання викопного палива шляхом підвищення енергоефективності та збільшення частки відновлюваних джерел енергії та електрифікації. За даними компанії Daikin Europe, відновлювані технології, такі як теплові насоси, відіграватимуть центральну роль у впровадженні плану REPowerEU, декарбонізації ЄС та створенні робочих місць.

У минулому компанія Daikin також підтримувала Европейський зелений курс та Fit for 55. Згідно з планом   REPowerEU, Європейська комісія зараз поставила собі на меті прискорити впровадження теплових насосів: 10 мільйонів нових теплових насосів повинно бути встановлено до 2027 року та 30 мільйонів до 2030 року. Ця пропозиція повністю відповідає тому, що Daikin запропонував у своєму 4-етапному практичному посібнику з декарбонізації європейських будинків: коефіцієнт заміни застарілих систем опалення має подвоїтися. Ініціатива REPowerEU є ідеальним каталізатором для збільшення цього коефіцієнту заміщення. В кінцевому підсумку це призведе до досягнення цілей ЄС з декарбонізації.

1.jpg

Теплові насоси відіграватимуть центральну роль у декарбонізації Європи

Європа має технології, досвід та інвестиції для поширення встановлення теплових насосів по всьому континенту. На сьогоднішній день теплові насоси готові та підходять для будь-яких будівель. Щоб підтримати теплові насоси, країни-члени ЄС повинні скасувати стимули для систем опалення що працюють на невідновлюваних джерелах енергії.

Подальше стимулювання технологій відновлюваної енергетики спонукає людей, в короткостроковій перспективі, обрати ці безвуглецеві та незалежні від викопного палива системи опалення, а в довгостроковій перспективі важливо, щоб ціни на енергію були достатньо збалансованими. Таким чином, теплові насоси будуть більш привабливим варіантом для кінцевих споживачів, навіть без додаткових стимулів.

Патрік Кромбе (Patrick Crombez), генеральний директор підрозділу Опалювальних систем та відновлювальних джерел енергії компанії Daikin Europe: «Усі ці аспекти пояснюють чому в Daikin ми з великим ентузіазмом вітаємо план REPowerEU. Ми очікуємо, що план прискорить і посилить рівень заміни застарілих систем опалення. Відновлюване опалення має стати стандартом не тільки в новобудовах, але і під час заміщення застарілого обладнання. За допомогою REPowerEU компанія Daikin переконана, що Європа може декарбонізувати опалення в житлових приміщеннях до 2050 року».

Дізнайтеся більше про 4-х кроковий план компанії Daikin з декарбонізації Європи

Крок 1: Посилення правил для нового будівництва

Крок 2: Збільшення рівня заміщення старого обладнання

Крок 3: Припинення стимулювання викопного палива

Крок 4: Зробити відновлюване опалення стандартним рішенням під час заміщення застарілого обладнання:

https://www.daikin.eu/en_us/daikin-blog/4-steps-to-decarbonizing-residential-heat.html

Більш детальну інформацію що до плану REPowerEU як зробити Європу незалежною від російських викопних видів  палива задовго до 2030 року, починаючи з газу, у світлі вторгнення Росії в Україну можна знайти за посиланням:

https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_22_1511

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.