Компанія Daikin отримала нагороду “Підприємство 2023 року”

Компанія Daikin отримала нагороду “Підприємство 2023 року”

21.02.2024 / Новини Daikin

Компанія Daikin отримала нагороду "Підприємство 2023 року" за просування цифрової трансформації (DX) у переробній промисловості.

Нещодавно компанія Daikin отримала нагороду "Підприємство  2023 року" від FieldComm Group. Заснована у 2002 році, ця всесвітньо визнана нагорода присуджується компаніям, які просунули цифрову трансформацію (DX) за допомогою вимірювальних приладів, впровадили інноваційні процеси та досягли значних покращень у переробній промисловості. Компанія Daikin є лише другим японським підприємством, який отримав цю нагороду.

Переможцем 2023 року було обрано завод Daikin Kashima у місті Kamisu, префектура Ibaraki. Завод став першим у світі виробничим об’єктом, здатним виявляти аномалії обладнання у режимі реального часу, використовуючи штучний інтелект (ШІ) для моніторингу внутрішніх даних (сигналів HART) з контрольно-вимірювальних приладів, що ніколи раніше не використовувалось, та технічних даних. Компанія Daikin отримала високу оцінку за успішне підвищення точності системи виявлення аномалій шляхом об’єднання та аналізу корельованих внутрішніх даних з контрольно-вимірювальних приладів та технічних даних, навіть у місцях, де немає датчиків. Компанія спільно з компанією Azbil, яка займається розробкою вимірювального обладнання, подали заявку на патентування.  

Хоча існує кілька онлайн-систем виявлення аномалій за допомогою штучного інтелекту, можуть бути випадки, коли високоточний моніторинг неможливий через складність встановлення датчиків або недостатню кількість інформації від них. Нещодавно розроблена система поєднує внутрішні дані з контрольно-вимірювальних приладів, які раніше не використовувалися, з корельованими технічними даними, щоб забезпечити важливі функції для управління підприємством без потреби в нових датчиках, що дозволяє на ранніх стадіях виявляти аномалії в контрольно-вимірювальних приладах, таких як регулювальні клапани.

З моменту початку тестових операцій у 2021 році, система вже виявила шість аномалій та запобігла зупинкам виробництва завдяки проведенню технічного обслуговування до того, як це могло статися. Компанія Daikin має намір поступово впроваджувати цю систему по всьому заводу Kashima, по мірі оновлення обладнання та поширювати її на свої виробничі потужності по всьому світу з метою виявлення аномалій якості на  ранній стадії їх появи.

: E-JARN / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.