Компанія DAIKIN приєднується до круглого столу в Білому Домі щодо обговорення виробництва та впровадження теплових насосів

Компанія DAIKIN приєднується до круглого столу в Білому Домі щодо обговорення виробництва та впровадження теплових насосів

13.04.2023 / Новини Daikin

Daikin приєднується до високопосадовців Білого Дому, щоб обговорити шляхи розширення передових технологій теплових насосів у США.

На початку квітня 2023 року, компанія Daikin мала честь приєднатися до провідних виробників і дистриб’юторів теплових насосів у Білому Домі, за круглим столом, для обговорення питань виробництва та впровадження теплових насосів. Цей захід було організовано міністеркою енергетики США Jennifer Granholm. Компанію Daikin представляли Takayuki (Taka) Inoue, директор з продажів та маркетингу Daikin Comfort Technologies, і David Calabrese, старший віце-президент зі зв’язків з урядом Daikin U.S.

Учасники круглого столу обговорили можливості поєднання інвестицій приватного та державного секторів, для заохочення впровадження теплових насосів і задоволення потреби  зростаючого попиту з боку комерційного і побутового сегментів по всій країні.

Участники круглого стола обсудили возможности объединения инвестиций частного и государственного секторов для поощрения внедрения тепловых насосов и удовлетворения растущего коммерческого и бытового спроса по всей стране.

«Ми вдячні Білому Дому та міністерці Granholm за визнання критичної ролі, яку відіграють теплові насоси у вирішенні проблеми зміни клімату та успішному досягненні цілей декарбонізації США», – зазначив Taka Inoue. «Ця можливість дозволила нам поділитися одним з рішень, що включає в себе інноваційну інверторну технологію Daikin, яка покращує традиційні теплові насоси завдяки змозі працювати при дуже низьких температурах навколишнього середовища і без використання газових або електричних джерел тепла».

«Сьогоднішнє обговорення зібрало урядових і галузевих лідерів, щоб визначити шлях для подолання перешкод і прискорення впровадження теплових насосів по всій країні», — продовжив Taka Inoue. «Важливо те, що ми зосередилися на можливостях зробити вдосконалені теплові насоси більш доступними для всіх американців, включаючи потужні стимули, які зменшують загальну вартість встановлення та посилюють підтримку розвитку робочої сили й професійного навчання».

У США компанія Daikin виробляє теплові насоси в Техасі, включно з нашими інверторними (зі змінною продуктивністю) FIT-системами, розробленими для підвищення енергоефективності, обмеження впливу на навколишнє середовище та, зрештою, доступності для всіх. Понад 20 000 співробітників компанії працюють над розвитком цих технологій і допомагають розширити доступ до передових технологій теплових насосів.

: DAIKIN APPLIED / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.