Компанію Daikin включено до списку “Clarify Top 100 Global Innovators 2024”

Компанію Daikin включено до списку “Clarify Top 100 Global Innovators 2024”

18.03.2024 / Новини Daikin

Компанія DAIKIN вдев’яте визнана однією з 100 найбільш інноваційних компаній світу

Компанія Daikin Industries, Ltd. повідомляє про її включення до списку "Clarivate Top 100 Global Innovators 2024" за версією Clarivate Plc (штаб-квартира: Лондон, Великобританія), глобального постачальника інформаційних послуг. З 2012 року Clarivate аналізує патентні дані для визначення 100 найкращих інноваційних компаній та науково-дослідних центрів світу та протягом останніх 13 років нагороджувала видатні компанії цією нагородою. Для компанії Daikin це вже дев’ята нагорода, отримана після відзнаки у 2021 році.

Використовуючи свої обширні патентні дані, Clarivate аналізує тенденції у сфері інтелектуальної власності та оцінює компанії та дослідницькі центри по всьому світу для створення престижного списку "Clarivate Top 100 Global Innovators". Компанії, що відповідають критеріям відбору, обираються за кількістю інновацій, поданих з 2000 року та отриманих протягом п’ятирічного періоду. Топ-100 компаній обираються за такими показниками, як вплив, успіх, інвестиції та унікальність.

Для стратегічного просування діяльності у сфері інтелектуальної власності (ІВ), компанія Daikin, у співпраці з відділами досліджень та розробок та відділом продажів, створює та зміцнює портфоліо об’єктів інтелектуальної власності, які сприяють загальному бізнесу компанії. Для використання ІВ при розробці стратегій в цій галузі, компанія ділиться інформацією про ІВ та результатами аналізу ринкових тенденцій з відділами досліджень, продажів, а також з вищим керівництвом. Крім того, компанія також розширює діяльність у галузі інтелектуальної власності для розробки стратегій бізнесу та інтелектуальної власності за допомогою ретроспективного аналізу. Для поширення такої діяльності серед своїх закордонних підрозділів, компанія Daikin сприяє створенню системи управління ІВ на окремих підприємствах, а також удосконаленню та зміцненню глобальних портфоліо об’єктів інтелектуальної власності.

Компанія Daikin працює над посиленням досліджень та розробок у глобальному масштабі для досягнення стратегій зростання, передбачених планом стратегічного управління "Fusion 25": Завдання  для досягнення вуглецевої нейтральності, просування рішень, пов’язаних з обслуговуванням клієнтів, та створення цінності за допомогою повітря. Окрім придбання прав на інтелектуальну власність та запобігання порушенню прав на інтелектуальну власність інших компаній, компанія Daikin продовжуватиме робити внесок у свій бізнес шляхом створення об’єктів інтелектуальної власності через партнерство з промисловістю та науковими колами, а також шляхом створення мережі інших компаній та дослідників шляхом надання вільного доступу до своїх запатентованих технологій.

Більше про Clarivate Top 100 Global Innovators 2024 можна дізнатись за посиланням: https://clarivate.com/top-100-innovators/

: Daikin / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.