Напередодні Генеральної Кліматичної Конвенції Daikin

Напередодні Генеральної Кліматичної Конвенції Daikin

08.02.2017 / Новини Daikin

«Візьми і зроби!» – так лунатиме слоган Міжгалузевої Кліматичної Конвенції DAIKIN 2017 року, що відбуватиметься з 5 по 7 квітня 2017 року в Берлінському готелі Estrel.

© DAIKIN

Візьми і зроби – в сенсі спрощення підходів та концентрації на найважливіше. Спрощення також передбачає поєднання зусиль, тобто обмін досвідом та взаємний зв’язок усіх учасників процесу доконче необхідний. Своє бачення міжгалузевої взаємодії запропонують гостьові доповідачі заходу – представники спортивної промисловості та роздрібного сегменту, а також учасники двох панельних дискусій.

На запрошення DAIKIN відвідати Третю Генеральну Кліматичну Конвенцію компанії відгукнулися відомі експерти та ринкові фахівці, які надихатимуть своїми знаннями та професійним досвідом більш ніж 600 очікуваних учасників заходу з інших промислових галузей: Prof. Dr. Hans-Dieter Hermann, спортивний психолог та консультант Національної футбольної збірної Німеччини, ознайомить слухачів Конвенції що означає спрощення підходів у футболі. Яким чином слоган «Візьми і зроби!» став запорукою успіху у роздрібній торгівлі, викладе у своїй доповіді Dieter Brandes, колишній головний керівник і член ради директорів одного з провідних Європейських торгівельних операторів ALDI Nord, а також засновник Інституту Спрощення Комунікацій.

ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА КОМУНІКАЦІЯ

Різноманітні можливості та виклики в царині захисту навколишнього середовища та комунікації висвітлюватимуть представники будівельної та енергетичної галузі підчас двох фахових панельних дискусій. Тему «Спрощення підходів до комунікації у будівництві» обговорюватимуть Gunther Gamst, генеральний директор DAIKIN Germany, Sven Krause, керівник інжинірингового оператора Brendel Ingenieure, Dr. Robert Elixmann з юридичної агенції Kapellmann Rechtsanwälte, Rainer Strauch, керівник проектів при F&E Rhomberg Bau та Helmut Bramann, представник технічного підрозділу Головної Унії Будівельної Промисловості Німеччини, а також виробник обладнання. Volker Weinmann, уповноважений з політичних, екологічних та комунікаційних питань компанії DAIKIN Germany, Martin Bornholdt, виконавчий директор Deneff та Friedrich Seefeldt, енергетик, технолог, представник політикуму, девелопер нерухомості та проектувальник розглядатимуть вимоги та потенціал заходів із захисту навколишнього середовища та ефективності в сегменті нерухомості. Тема дискусії: «Екологічно збалансована комерційна нерухомість: етапи розвитку».

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ВИРОБНИЦТВА DAIKIN

Окрім висвітлення практичних аспектів застосування, учасники заходу отримають вичерпну інформацію щодо технологічних рішень та сервісної пропозиції провідного світового виробника DAIKIN. У своїх фахових доповідях експерти компанії ознайомлять слухачів з прикладами використання в сегментах охолодження води, побутового кондиціювання повітря, теплових насосів, систем VRV, теплових насосів для приватного ринку, промислового охолодження, вентиляції повітря та засобів керування.

DAIKIN супроводжує своїх замовників протягом повного терміну експлуатації обладнання. Практичну ефективність комплексного підходу до реалізації проектів буде продемонстровано співробітниками компанії на базі актуального референтного об’єкту та самодостатньої концепції роботи внутрішнього обладнання будинку з інтегральним плануванням.

Партнерами Генеральної Екологічної Асамблеї DAIKIN 2017 року є компанії Zennio, Güntner, Rockwool, Biddle, AAF, Simplias, Zanotti, DAIKIN Chem та TecneXum, а також як медійні партнери будівельного видання.

: tga-fachplaner / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.