Новий багатофункціональний тепловий насос Multi+ від Daikin – охолодження та побутова гаряча вода з підвищеним комфортом та заощадженням енергії

Новий багатофункціональний тепловий насос Multi+ від Daikin – охолодження та побутова гаряча вода з підвищеним комфортом та заощадженням енергії

02.08.2022 / Новини Daikin

Новий багатофункціональний тепловий насос Multi+ від Daikin – охолодження та побутова гаряча вода з підвищеним комфортом та заощадженням енергії

Остання інновація компанії Daikin в сегменті теплових насосів для дому – високоефективне технологічне рішення Multi+, що поєднує охолодження та опалення приміщення з підготовкою гарячої води для побутових потреб в одній енергозберігаючій системі.

Ідеальна синергія

Зручний для домовласників та ефективний для навколишнього середовища, тепловий насос Multi+ використовує найсучаснішу технологію для створення комфортного помешкання протягом усього року, забезпечуючи при цьому великий обсяг гарячої води. Завдяки зовнішньому навколишньому повітрю, Multi+ заощаджує енергію та знижує поточні витрати.

4MWXM52A_front.jpgПросте керування за допомогою застосунку дозволяє регулювання налаштувань відповідно до індивідуальних потреб власників будинків.

З урахуванням мінімального простору для інсталяції, Multi+ відрізняється швидким та легким монтажем, що робить цю систему ідеальною заміною для обладнання гарячого водопостачання, де кондиціювання повітря також є вимогою.

Індивідуальний дизайн за доступною ціною

Тепловий насос Multi+ може бути підключений до двох або трьох кондиціонерів*, що дозволяє розширити систему відповідно до побутових потреб. Доступний широкий асортимент внутрішніх блоків, серед яких деякі відзначені престижними нагородами за дизайнерські рішення, повністю відповідає естетичним побажанням користувачів, а також вимогам до приміщення, включаючи моделі для настінного, підлогового та прихованого стелевого монтажу.

Створено для продуктивності та вибору

Програмовані налаштування дозволяють користувачам планувати роботу системи відповідно до власного стилю життя без шкоди для економії енергії чи домашнього комфорту.

Підготовку побутової гарячої води можна запланувати протягом дня, коли нікого немає вдома, або на ранок. Бак ГВП запрограмовано на нагрівання води до заданого значення. Задану температуру можна встановити на режими ECO (50˚C) або COMFORT (60˚C) відповідно до особистого вибору.

Система також оснащена метео-залежним налаштуванням, де температура води визначається автоматично за зовнішньою температурою. Якщо зовнішня температура падає або підвищується, тепловий насос миттєво це компенсує, не вимагаючи втручання збоку користувача, що запобігає різким змінам температури побутової води.

Multi+ дозволяє домовласникам встановлювати пріоритети для кондиціювання повітря та ГВП в залежності від власних уподобань. Опалення приміщень і підготовку гарячої води можна налаштувати на одночасну роботу для максимального комфорту та ефективності. Там, де потрібне охолодження, використовується попередньо нагріта гаряча вода, забезпечуючи водночас охолодження та гарячу воду. Налаштування пріоритету кондиціювання повітря гарантує, що кондиціонер залишається активним для максимального комфорту. Тоді додаткова гаряча вода буде нагріватися електричним бустерним нагрівачем, якщо це необхідно. Перемикання на пріоритет ГВП вимикає кондиціювання повітря підчас нагріву води за допомогою теплового насоса, заощаджуючи на рахунках за електроенергію. Після завершення роботи ГВП зовнішній блок можна знову перемкнути в режим кондиціювання повітря.

Тепловий насос Multi+ розроблений для забезпечення найвищих стандартів надійності та ефективності, включаючи кілька важливих інноваційних конструктивних особливостей, як то інноваційна конструкція вентилятора з лопатями спеціальної форми, що значно знижують рівень шуму та споживання електроенергії та приховані за елегантними передніми ґратками. Крім того, потужний високоефективний поворотний компресор безперервно регулює потужність охолодження та обігріву системи для підтримки бажаної температури в приміщенні.

EKHH2E-BV33_ip2.jpg

Управління у ваших надійних руках

Зручні елементи керування теплового насоса Multi+ дозволяють власникам будинків налаштувати систему так, як вони забажають. Панель керування баком з інтуїтивно зрозумілим повнотекстовим дисплеєм забезпечує легку оптимізацію температури та налаштування функцій. Застосунок Daikin Onecta, сумісний з Amazon Alexa та Google Assistant, дозволяє планувати, контролювати та керувати окремими блоками кондиціювання повітря та системою гарячого водопостачання з будь-якого місця, вдома чи поза ним.

Прогресивне мислення

Daikin є світовим лідером на ринку постачання побутових теплових насосів.

Стратегія декарбонізації Daikin, спрямована на досягнення нульової вуглецевої нейтральності до 2050 року, поєднує використання холодильного обладнання з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP з розробкою передових технологій для створення надефективних систем за умов мінімізації впливу на навколишнє середовище.

Система Multi+, що доступна на ринку з 1 квітня поточного року, є розумною ідеєю для регулювання температури для власників будинків, які бажають зберегти ресурси та заощадити на витратах на електроенергію без шкоди для домашнього комфорту.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку Multiplus.

4MWXM-A_balcony_01.jpg

: Daikin Europe N.V. / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.