Новий тепловий насос Daikin VRV-i потужністю 8 к.с.

Новий тепловий насос Daikin VRV-i потужністю 8 к.с.

04.11.2016 / Новини Daikin

Особливістю системи VRV серії i виробництва DAIKIN є два окремих модулі, компресор та теплообмінник, що – завдяки своїм компактним розмірам – ідеально підходять до інсталяції всередині приміщень, тобто застосування в центральній частині міст та інших міських локаціях.

Розробкою рознесеного зовнішнього блоку системи VRV-i для внутрішньої інсталяції, компанія DAIKIN швидко відреагувала на потреби власників будівель будь-якого призначення, розташованих в центральній частині міст, де постійно відчувається брак вільного місця. Будівельні норми, законодавство з охорони архітектурних пам’яток та правила захисту від шуму є надзвичайно жорсткими, а кліматична техніка в свою чергу має буди якомога менш помітною.

Тепловий насос VRV-i постачається з двома ступенями потужності: система на 5 к.с. використовується переважно на невеликих об’єктах роздрібної торгівлі або в офісних приміщеннях, в той час як кліматичне рішення VRV-i потужністю 8 к.с. пропонує додаткову перевагу – підвищену потужність для більш масштабних комерційних проектів. Система забезпечує до 21,4 кВт в режимі охолодження, а також максимальну теплопродуктивність до 25 кВт. Коефіцієнт холодильної енергоефективності EER дорівнює 2,80, тоді як той самий показник COP для теплового режиму у номінальних умовах виносить 3,60.

Тепловий насос VRV-i компанії DAIKIN доступний наразі з індексом потужності 8 к.с.

Гнучкі можливості розташування обладнання

Компресорний модуль з площею інсталяції 60 см x 55 см (модель 5 к.с.), а також 76 см x 55 см (модель 8 к.с.), відрізняється високим рівнем компактності, важить лише 77 кг або 100 кг відповідно і може бути розташований таким чином у невеликих складових чи технічних приміщеннях, або навіть в кухонних шафах. Низький рівень робочого шуму 47 дБА та 56 дБА обумовлює застосування системи VRV-i також у густонаселених місцевостях або інсталяцію у підземних паркінгах.

Ротабельна та нахильна розподільна панель, що інтегрована в компресорний модуль, забезпечує швидкий та зручний доступ до електричних елементів, а також спрощує технічне обслуговування та сервіс системи. Модуль теплообмінника лише 40 см заввишки, важить якихось 97 або 107 кг відповідно та частіше за все знаходить своє місце в надзвичайно низькому проміжку над підвісною стелею. Окрім того, теплообмінник може бути встановлено на фасаді будівлі або в будь-якій іншій порожнині, де помітною буде лише передня ґратка, що зокрема може бути повністю прихована за елементами фасаду – фронтоном, наприклад – або інтегрована в оточуючу архітектуру. Компактні габарити модуля дозволяють транспортування та монтаж системи VRV-i за допомогою лише двох людей, що – разом із скороченими холодоагентними магістралями – суттєво знижує вартість і тривалість інсталяції, а також значно пришвидшує введення в експлуатацію. Додатковою перевагою є відсутність необхідності отримання будівельного дозволу на зовнішню інсталяцію обладнання, наприклад на даху.

Ефективне комплексне рішення

Важливою властивістю системи VRV-i є новий запатентований теплообмінник у формі літери V у компактному корпусі. Високоефективні відцентрові вентилятори забезпечують до того ж більш ніж 50%-е підвищення ефективності у порівнянні з вентиляторами типу Sirocco. Нова система VRV-i потужністю 8 к.с. устаткована додатковим вентилятором, що гарантує ефективний повітряний потік через теплообмінник з мінімальною турбулентністю.

Зовнішній блок системи VRV-i може працювати максимум з 10 внутрішніми блоками VRV, вентиляційними модулями, повітряними завісами або контролерами. Зокрема, кліматичне рішення VRV-i пропонує повну функціональність більш потужних серій VRV для зовнішньої інсталяції. Завдяки унікальній на глобальному ринку технології VRT (VRT: Змінна Температура Холодоагенту) розробки компанії DAIKIN, температура випаровування та конденсації адаптується до необхідної потужності без зупинки режиму роботи системи. За рахунок технології VRT, продуктивність компресора утримується енергетично на необхідному мінімумі, що зумовлює в свою чергу підвищену цілорічну ефективність.

: HLK / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.