Обладнання для тестування чиллерів: заводські приймальні випробування

Обладнання для тестування чиллерів: заводські приймальні випробування

29.02.2024 / Новини Daikin

Як провідний виробник обладнання для кондиціонування повітря для приміщень житлового, комерційного та промислового призначення, компанія Daikin прагне забезпечити сервіс, який відповідає специфічним вимогам проєкту та замовника. Такий тип обслуговування відповідає проєктним специфікаціям, які визначені для критично важливих застосувань або великих та важливих проєктів, де обов’язково потрібне тестування надійності обладнання.

Для того, щоб клієнти були на 100% впевнені у продукції, яку вони обрали для конкретного проєкту, підприємство Daikin Applied Europe пропонує можливість взяти участь в тестуванні обладнання в присутності Замовника – тестуванні в спеціальних приміщеннях, де обладнання класу Applied (Прикладного застосування) може бути протестовано для відтворення тих реальних умов, в яких цьому обладнанню доведеться працювати. Ці випробування мають на меті надати Замовнику остаточний доказ здатності обраних блоків відповідати вимогам проєкту. Заводські приймальні випробування – це послуга, що надається компанією Daikin, яка включає в себе серію випробувань, щоб переконатись, що холодильна машина відповідає заданим вимогам, критеріям проєктування та функціональності, перш ніж вона буде доставлена Замовнику.

Особливо для великих HVAC-проєктів, контрольні випробування часто є важливим або навіть обов’язковим етапом, необхідним для підтвердження того, що чиллери, які будуть в подальшому встановлені на конкретному об’єкті, відповідатимуть вимогам проєкту при певних температурах навколишнього середовища.

Звичайно, щоб забезпечити послугу тестування обладнання в присутності Замовника, необхідні спеціальні знання та спеціальне обладнання.

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ, ЩОДО  ТЕСТУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ  В ПРИСУТНОСТИ ЗАМОВНИКА НА ЗАВОДІ DAIKIN

Чиллери з повітряним охолодженням, теплові насоси та полівалентні блоки

Завод з виробництва чиллерів Daikin Applied Europe має сертифіковане випробувальне обладнання, включаючи спеціальну кліматичну камеру для проведення комлексних випробувань.

На цьому підприємстві чиллери випробовуються в широкому діапазоні режимів роботи у всіх кліматичних умовах відповідно до міжнародно визнаних стандартів.

Випробувальний центр складається з двох випробувальних лабораторій або кліматичних камер, повністю незалежних одна від одної. Залежно від потреб випробувань і розмірів машин, дві випробувальні камери можуть бути з’єднані разом, що дозволяє досліджувати широкий спектр холодильних машин з номінальною холодопродуктивністю до 2000 кВт. Крім того, що камера дозволяє проводити випробування чиллерів будь-якого розміру, вона також дозволяє проводити тестування роботи з гліколем і може однаково працювати на частоті 60 Гц та 50 Гц, імітуючи умови зимових періодів з температурою до мінус 15°C або спекотні температури Близького Сходу до +52°C. Завдяки цьому обладнанню компанія Daikin надає можливість Замовникам, консультантам та монтажникам перевіряти продуктивність та функціональність чиллерів відповідно до умов проєкту, як при повному, так і при частковому навантаженні.

Кліматична камера Daikin Applied Europe експлуатується згідно з суворим набором процедур для забезпечення відповідності міжнародним стандартам, встановленим органами сертифікації, такими як AHRI та Eurovent.

Спектр випробувань, які можуть бути проведені у кліматичній камері, дуже широкий, в тому числі:

  • Створення високої температури навколишнього середовища: до +52 °C
  • Екстремально низька температура навколишнього середовища: до -15 °C
  • Випробування рекуперації тепла та теплових насосів
  • 4-6 трубні блоки
  • Акустичні випробування
  • Діапазон напруги: від 380 В до 690 В
  • Діапазон частот: 50 Гц – 60 Гц
  • За запитом, умови негативних температур води на виході з випарника

Заводські потужності дозволяють проводити комплексні випробування всього асортименту чиллерів з повітряним охолодженням в будь-яких конструктивних виконаннях. Крім того, тут можливо  моделювати різні застосування, починаючи від комфортних умов охолодження в житлових, офісних і комерційних будівлях і закінчуючи високоспеціалізованими чиллерами для охолодження промислових процесів, таких як харчова, фармацевтична промисловість, холодильні склади і центри обробки даних. Завод також пропонує передову технологію тестування чиллерів з водяним охолодженням.

Завдяки використанню передових технологій кліматична камера забезпечує найвищі стандарти заводських тестувань чиллерів і теплових насосів в присутності Замовника.

Чиллери з водяним охолодженням і теплові насоси

Коли йдеться про випробування блоків, що працюють на воді, діяльність здійснюється у відповідному приміщенні, яке підходить для проєктів, пов’язаних з машинами зі спеціальною напругою. Цей випробувальний стенд сертифікований AHRI, що означає, що він має все необхідне обладнання для виконання вимог сертифікації.

Daikin Applied Europe також пропонує можливість тестування чиллерів з водяним охолодженням холодопродуктивністю до 11,5 МВт за допомогою новітніх та передових випробувальних технологій. Зокрема, мається на увазі випробувальний стенд 4, який є найбільшим випробувальним стендом з точки зору холодопродуктивності, а також схвалений AHRI.

Випробувальне обладнання перевірено та акредитовано за стандартами EN 14511:2013, ISO 9614:2009 та іншими основними європейськими та американськими галузевими стандартами HVACR. Крім того, кліматична камера сертифікована Інститутом кондиціонування, опалення та охолодження (AHRI). Ця камера також схвалена організацією Eurovent, тому випробування чиллерів з повітряним охолодженням для   тестувань за запитом організації Eurovent проводяться у новому приміщенні Daikin, щоб гарантувати  ефективність таких випробувань.

Тестування обладнання відповідно до сфери його застосування

Важливо зазначити, що різноманітні випробування, які проводяться на заводах Daikin, стосуються блоків, які будуть використовуватись  на об’єктах різного призначення: від центрів обробки даних та багатоцільових блоків до приміщень з дуже високою температурою навколишнього середовища. Випробування, що проводяться, можуть охоплювати умови роботи в різних сферах застосування та в різних діапазонах. Стан машин моніториться в декількох робочих точках для перевірки їх правильної роботи, починаючи з номінального стану і закінчуючи мінімальним навантаженням. Все це робиться для того, щоб переконатися, що блоки відповідають усім вимогам Замовника з точки зору продуктивності в усіх можливих умовах експлуатації без аварійних сигналів низького або високого тиску, щоб гарантувати максимальну ефективність обладнання.

Як вже згадувалось, компанія Daikin може задовольнити широкий спектр потреб у проведенні тестування обладнання. Для систем, що працюють в умовах високих температур навколишнього середовища, часто необхідне проведення випробувань в умовах екстремальних кліматичних умов зовнішнього середовища. Чиллери Daikin для високотемпературних застосувань можуть забезпечити максимальну ефективність навіть при температурі до 52 °C. Тому випробувальні потужності Daikin Applied Europe повинні дозволяти проводити випробування при високих температурах, відтворювати умови навколишнього середовища, які дозволяють вимірювати продуктивність навіть при екстремальних температурах, живлячи чиллери на тій самій частоті, яка необхідна в проєкті (часто це частота 60 Гц для країн Близького Сходу). В інших типах застосувань, наприклад, багатоцільові блоки, теплові насоси або полівалентні блоки можуть ідеально відповідати вимогам, оскільки забезпечують одночасне опалення та охолодження, і обладнання Daikin також може забезпечити проведення такого типу випробувань. Для цього кліматична камера повинна мати можливість проводити тестування при температурах, які можуть варіюватися від дуже низьких температур навколишнього середовища (мінус 5 °C) до надзвичайно високих температур. Окрім умов експлуатації, часто вимірюються й інші параметри, зокрема умови розморожування теплового насосу та продуктивність блоку при частковому навантаженні, щоб перевірити, як чиллер реагує на зміну навантаження.

: Daikin Applied / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.