Перший гібридний тепловий насос розробки Daikin на холодоагенті R32

Перший гібридний тепловий насос розробки Daikin на холодоагенті R32

13.12.2017 / Новини Daikin

Італія: Компанія Daikin Italy випустила перше інтегроване рішення, що гібридно поєднує опалення приміщень, охолодження повітря методою прямого розширення та підготовку побутової гарячої води за допомогою холодильного агенту R32 із зниженим показником Потенціалу Глобального Потепління GWP.

Нова розробка HPU Hybrid + Multi інтегрує тепловий насос гібридного типу виробництва Daikin з зовнішнім блоком системи мульти-спліт серії Bluevolution, а також є першим технологічним рішенням з підготовки побутової гарячої води, що користується перевагами високоефективного холодильного агенту R32.

За словами представників Daikin Italy, комплексна система об’єднує переваги гібридного гідроблока для функцій опалення та підготовки побутової гарячої води і внутрішніх блоків серії Bluevolution з метою забезпечення максимального високого рівня користувацького комфорту та ефективності кожної пори року.

Система також дозволяє автоматичне керування трьома різними робочими режимами – тільки тепловий насос, тільки бойлер або гібридна робота системи.

Гібридний блок для опалення та максимум чотири внутрішні блоки для кондиціювання повітря можуть приєднуватись до зовнішнього блоку. Всі внутрішні блоки є незалежними і можуть керуватись окремо. Гібридний блок доступний у двох варіантах потужності – 5 КВт та 8 КВт.

Взимку, в залежності від температури навколишнього середовища, вартості енергії та теплових потреб, гібридна система Daikin HPU Hybrid активує тепловий насос, або бойлер, або обидва рішення з метою постійної та тривалої роботи у найбільш економічно можливий спосіб, що, Daikin наполягає, забезпечує 35%-у перевагу в ефективності у порівнянні з конденсаційним бойлером, навіть у комбінації з існуючими радіаторами. У поєднанні із системою підлогового опалення, результат, за деякими оцінками, має бути навіть краще.

Підчас активного теплового насосу в режимі опалення, бойлер може продовжувати підготовку побутової гарячої води завдяки миттєвому 33 КВт нагрівачеві конденсаційного бойлера, що є частиною гібридного блока.

Охолодження повітря в літній період спирається на переваги нової серії Bluevolution, а саме – внутрішніх блоків настінної інсталяції Daikin Emura та FTXM-M, або канальників FDXM-F3.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.