Побутові теплові насоси Daikin схвалені Міністерством Енергетики США

Побутові теплові насоси Daikin схвалені Міністерством Енергетики США

15.01.2024 / Новини Daikin

США: Міністерство Енергетики Сполучених Штатів Америки DOE оголосило, що авторитетний глобальний опалювальний і кондиціонерний важковаговик Daikin, разом з чотирма іншими виробниками Bosch, Midea та Johnson Controls, подолав вимоги до своїх побутових теплових насосів для застосування в холодних кліматичних зонах в рамках Технологічного Конкурсу Residential Cold Climate Heat Pump Technology Challenge CCHP.

Ініційований у 2021 році проект Міністерства Енергетики США для побутових теплових насосів для холодного клімату CCHP спрямований на прискорення розгортання технологій теплових насосів шляхом підтримки інновацій і виробництва. Проект об’єднує усіх зацікавлених гравців державного та приватного секторів з метою вирішення технічних проблем і подолання ринкових бар’єрів на шляху впровадження теплових насосів.

Після успішного виробництва прототипів теплових насосів, компанії Daikin, Bosch, Midea та Johnson Controls приєднуються до Lennox International, Carrier, Trane Technologies та Rheem на наступному етапі конкурсу. Цей етап включатиме встановлення та моніторинг понад 23 прототипів у різних місцях з холодним кліматом по всій території США та Канади протягом наступного року.

Міністерство Енергетики DOE звертається наразі до майже 30 державних, комунальних та інших партнерів, які були частиною первинних зобов’язань щодо заохочення впровадження теплових насосів для холодного клімату, і заявляє, що продовжуватиме працювати з партнерами над розробкою програм, стимулюючих заходів, освітніх та інформаційних кампаній, що мають посприяти споживачам краще зрозуміти переваги нових розробок.

Технологічний конкурс Technology Challenge вимагає, що прототипи мають забезпечити 100% нагрівання без використання допоміжного тепла та із значно вищою ефективністю за температурних умов 5ºF (-15ºC).

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.