Проєкт декарбонізації для заміни газового опалення на заводі AHT у Роттенманні

Проєкт декарбонізації для заміни газового опалення на заводі AHT у Роттенманні

21.11.2023 / Новини Daikin

Компанія AHT Cooling Systems є провідним постачальником екологічно чистих систем глибокої заморозки та ідеальним партнером для роздрібних продавців і виробників харчових продуктів. Для свого заводу в Роттенманні (Rottenmann) компанія Daikin реалізувала проєкт промислового теплового насосу, завдяки якому було замінено газове опалення і підтримано прагнення компанії AHT зменшити викиди вуглецю на своїх підприємствах.

Встановлене обладнання

  • 4 чиллера  EWYT-B
  • 2 чиллера  EWWH-VZ
  • Загальна потужність: 2500 кВт 

Про проєкт

Для цього проєкту компанії Daikin довелося розробити ефективне, інтелектуальне та стійке рішення для систем теплових насосів, здатне забезпечити стале, гнучке, енергозберігаюче та надійне рішення для покриття цілорічних потреб AHT в опаленні. Комплексне портфоліо промислових теплових насосів Daikin задовольнив всі вимоги замовника, включаючи повну сумісність з існуючою фотоелектричною системою в якості джерела електроенергії.

Рішення складається з каскаду теплових насосів загальною встановленою тепловою потужністю 1200 кВт для опалення виробничого приміщення, офісної будівлі та гарячого водопостачання. Крім того, у майбутньому планується встановлення додаткового теплового насосу потужністю 500 кВт.   

Детальніше про запропоноване рішення

Обсяг проєкту включав поставку та монтаж усіх теплових насосів Daikin, шеф-монтаж під час інсталяції, роботи по введенню в експлуатацію, випробування та функціональні перевірки, а також договір на технічне обслуговування.

Взявши до уваги всі вимоги, компанія Daikin розробила рішення, що складається з чотирьох теплових насосів Daikin з повітряним охолодженням, на холодоагенті R-32, в якості джерела енергії для двох теплових насосів типу «вода-вода» EWWH-VZ, на холодоагенті R-1234ze, забезпечуючи експлуатацію протягом всього року з обігріву виробничих потужностей AHT і виробництво гарячої води температурою до +73°C. Енергетичний контур з температурним рівнем від 15°C до 20°C забезпечує максимальну ефективність системи опалення.

: Daikin Applied EU / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.