Продажі теплових насосів зросли на 25%

Продажі теплових насосів зросли на 25%

24.12.2021 / Новини Daikin

БЕЛЬГІЯ: За ринковими джерелами, продажі теплових насосів в Європі в 2021 році відновилися після пандемії попереднього року з подальшим збільшенням ринку більш ніж на 25%.

Згідно з останніми експертними даними Європейської Асоціації Теплових Насосів EHPA, загальний обсяг продажів в поточному році перевищить 2 млн. систем, що лише на 7% більше незначного зростання в 2020 році.
На загальному ринку опалювальних приладів, що складає 7 млн. одиниць, теплові насоси наразі становлять понад 25% річних продажів.

З огляду на стратегію системної інтеграції Європейської Комісії від 2019 року, що вимагає наявності понад 50 млн. робочих теплових насосів до 2030 року, Асоціація EHPA стверджує, що рівень продажів у 2021 році свідчить про суттєву активізацію галузі та рух ринків у правильному напрямку.

Однак EHPA також зазначає, що для забезпечення постійного зростання ринку теплових насосів необхідні відповідна увага та стратегічні амбіції.

“Ми вимагаємо швидкої та ефективної корекції викривленого механізму цін на енергію через збалансування податків на енергію, запровадження ціни на CO2, оголошену поетапну відмову від субсидій на викопне паливо та запровадження інфраструктури підтримки, включаючи цільові субсидії для допомоги всім європейцям перейти до чистого та низьковуглецевого опалення”, йдеться на сайті Асоціації.

: COOLINGPOST / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.