Систему Fusion від J & E Hall придбано відомим виробником морозива

Систему Fusion від J & E Hall придбано відомим виробником морозива

29.08.2017 / Новини Daikin

Комерційний конденсаторний блок Fusion виробництва J & E Hall, що є членом Групи компаній Daikin, став основним компонентом нової охолоджувальної системи у відомого італійського постачальника морозива.

Підприємство Gelato.Cool Ltd з міста Lincoln обрала систему JEH2-0400-L-3 для свого камерного холодильного приміщення, де зберігається морозиво-джелато.

Gelato.Cool потребував нову холодильну камеру щоб впоратись з вимогами зростаючого бізнесу. Охолоджувач площею 3.5 м2 облаштований для роботи з контейнерами типу Napoli ємністю 4.5 літрів для морозива, але головним викликом для системи охолодження є підтримка постійної температури -22°C в середині фрізера з метою тривалого зберігання продукції.

Mark Weston, керівник компанії Gelato.Cool, наголошує: “Надійність та ефективність дуже важливі для нас, і новий блок Fusion працює прекрасно. Система майже безшумна, дуже ефективна та безумовно варта свої грошей. Температура -22°C підтримується протягом цілого дня, через що ми дуже задоволені. Ми виробляємо джелато за температури близько 14°C, в той час як ідеальна температури його сервування або споживання дорівнює 17°C. Наш новий камерний фрізер дозволяє нам зберігати зо оптимальної температури протягом усього року”.

Фрізер було спроектовано та вироблено компанією Milby Coldrooms з East Goscote, графство Leicestershire, що в минулому постачала системи Fusion продавцям морозива та дуже добре розуміється на вимогах галузі. Блок J & E Hall постачається холодильним оператором AFR Refrigeration з Wandsworth, що у Південно-Західному Лондоні.

Nigel Rodgers, заступник керівника Групи Milby, зазначив: “Для нас це було рішення ‘під ключ’, ми отримали пораду та рекомендацію від іншого гравця на ринку морозива. Нам дуже сподобалась пропозиція побудувати нове фрізерне приміщення, але ми також мали переконатися у надійності та ефективності обладнання, що застосовується. Система Fusion був нашим першим вибором”.

Виробник J & E Hall пропонує широкий спектр комерційних конденсаторів з поршневими та спіральними компресорами для проектів середньо- та низькотемпературного охолодження. Конденсатори із спіральними компресорами для проектів середньотемпературного охолодження задовольняють вимогам урядової програми Enhanced Capital Allowance для енерозберігаючих технологій, що обумовлює податкові пільги для бізнесів у випадку інвестування в енергоефективні технології.

Акустично ізольовані блоки Fusion містять поршневий компресор, що облаштований компресорною оболонкою для подальшого зниження рівню робочого шуму.

Морозиво виготовляється за допомогою спеціально імпортованого з Італії обладнання. Gelato.Cool зберігає більш ніж 160 контейнерів Napoli, що дорівнює близько 1000 літрам морозива. Виробництво джелато регулюється попитом і здійснюється зазвичай перед літніми місяцями з метою забезпечення пікового сезону.

Компанія постачає морозимо також до ресторанів, кав’ярень, барів та пабів міста Lincoln та області.

: ACR NEWS / Переклад: ЛІКОНД

Отримайте інформаційну підримку дістріб`ютора щодо теплових насосів Daikin

Знайдіть дилера в вашому регіоні, отримайте умови продажу, сервісу та обслуговування теплових насосів

Завантажте актуальну інформацію щодо технічних характеристик, та іншіх даних стосовно теплових насосів Daikin.